Bisikletinizi elektrikli hale getirmek İstermisiniz?

Konu, 'Bisikletle İlgili Teknolojik Gelişmeler' kısmında Turgut.Bozüyük tarafından paylaşıldı.

 1. Turgut.Bozüyük

  Turgut.Bozüyük Gold Üye

  Kayıt:
  10 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  32
  Beğeniler:
  39
  Şehir:
  izmir
  Bisiklet:
  Cannondale
  Seviye:
  GreenLine Bisiklet Elektrik Dönüşüm Kitleri :
  Merhaba, 2nci nesil GreenLine Bisiklet Elektrik Dönüşüm Kitlerimiz stoklarımıza girdi. Yeni versiyon ürünlerimizin öncekilere göre güç olarak artı veya eksisi yok. Türkiye'ninde kabul ettiği Avrupa Gümrük mevzuatına uygun olarak yasal olan 250 Watt ölçülebilir, 400 watt maximum kapasiteli 36 Volt motorlar kullanıyoruz. Ancak Gear Drive teknolojisine sahip bu motorların boyutları biraz daha küçüldü, böylelikle ağırlık daha da azaldı. Siyah mat ve çift katlı Jant üzerine örülü olan bu motorlarımız %20 daha fazla tork üretebilme yeteneğine sahipler.
  Ve herkesin beklediği çok önemli bir avantajı da sağlıyorlar : Artık Disc fren kullanan bisikletlerimize de uygulanabiliyor. Yapacağınız tek şey rotorunuzu jantınızdan çıkartarak motorun üzerine takmanız. Controller ünitesinin de boyutu küçüldü ama yine de dayanıklılığını artıran 6 MOS ile çalışıyor! Yeni nesilde hız göstergesi standart donanım olarak geliyor.
  Diğer taraftan yeni nesil LiIon bataryalarımız Mat Siyah Slim Rack, Mat Siyah Tüp, Mat Siyah Rack tiplerinde üretildi. Bütün modellerde Samsung hücreler kullanıldı. Performans ve verimlilik arttı.
  Yeni ürünleri ve bütün Bisiklet Elektrik Dönüşüm setlerimizi http://www.ikiteker.com.tr/default.asp?git=7&kategori=218 adresinde inceleyebilirsiniz. Delta Bisiklet mağazalarından satın alabilir, montaj hizmeti talep edebilirsiniz.
  Basitçe bir uygulamanın nasıl yapıldığını izlemek isterseniz bu linkden faydalanabilirsiniz : http://www.chip.com.tr/.../bisikleti...niz_43758.html
  Saygılarımla
  Turgut Bozüyük
  www.ikiteker.com.tr