Bisikletini Filistinlilere Bağışlayan Çocuk.

EmirhanKarasu

Forum Demirbaşı
Tepki
331
Batman'da Filistin'e Yardım Amaçlı Düzenlenen Kermese Gelen Bir Çocuk, Bisikletini Bağışladı. Çocuğun Bu Davranışı Karşısında Duygulanan Kadınlar da Yüzüklerini Çıkarıp Destek Oldu.

Gün Işığı Derneği tarafından Öğretmenevi çok amaçlı salonunda düzenlenen kermesi ziyaret eden bir çocuk, bağış olarak bisikletini bıraktı. Televizyonda izlediği görüntülerden sonra Filistin'de yaşanan katliama seyirci kalamayacağını belirten Batmanlı çocuk, 280 TL değerindeki bisikletinin üzerini satılıktır tabelası asıp kermesin orta yerine bıraktı. Kimliği hakkında bilgi vermeyen çocuk, bisiklet satışından elde edilecek gelirin Filistin'e bağışlanmasını isteyip ayrıldı. Duyarlı çocuğun bu davranışı, iki gün önce açılan ve üç gün devam edecek kermese destek vermek amacıyla gelen vatandaşları duygulandırdı. Derneğe gelen bazı bayanların ise parmaklarındaki yüzükleri bağış kutusuna atmaları dikkat çekti. (CİHAN)

(Alıntıdır: (link))

Scudo

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
helal olsun çocuğa alnından öpmek lazım..

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
helal olsun

bizlerinde bu konuda bireysel veya toplu olarak birşeyler yapmamız lazım

Gürsel BARANLI

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
Specialized
Bilmem başlığı görünce acaba bisikletinimi bagışladı diye ilgimi çekti ama okuyunca tabiki farklı.Ama aklıma geldi bazı arkadaşlarımızın (mesala benim )kullanmadığım bisikletimizi acaba bisiklet olarak bagışlasak ulaşırmı maliyetlimi olur işe yararmı bilmem işte birden aklıma geldi bende yazdım ve seve seve bagışlarım şahsen.

eminix

Üye
Tepki
28
Bisiklet
Bianchi
bisikletler ulaşmaz da gözyaşı , sevgi ve dualar ulaşabilir belki...;)