Bisikletinden Sıkılanlar Buraya

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
Hep aynı bisikletemi bineceğim dedim,sıkıldım,satıyorum yeni bisiklet toplayacağım dedim meğersem çaresi basitmiş:) .Arada sırada olur bana bu haller. Sonuçta bisikletini karşısına alıp izleyen birisiyim.:) Önceden yaptığım ufak değişikliler tatmin ederdi. yada bisikleti topladığım zaman dilimindeki parça değişikleri fazlasıyla egomu tatmin ediyordu. paranın ve parçanın sınırına ulaşınca değiştirecek bişey kalmadı. satıyorum,sattım,satmadım derken tesadüfen bulduğum bikaç sıtcker işimi halletti. inanın en ufak değişiklik bisikletin karakterinin değişmesine ve kendine özgü olmasına yetiyor. Aslında ortak payda bu değilmidir? insanoğlu doyumsuz bu bisiklet işide full xtr'a kadar gider zaten.Buda benden nacizhane bir tavsiye :)
Forumun samimiyetine güvenerek bunları paylaşmak istedim.
Antalyadan sevgiler saygılar...

Scudo

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
doğru tespit mesela benim bisiklet full alivio :D xt yapma kararı aldım ileride bu sefer xtr sonra karbon kadro sonra sonra .... uzarda uzar şu sticker işini bi düşünmek gerekir:D

• Beğen
Tepkiler: seda ak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
forumda 2.el satılık bisikletler bölümünde şimdiye dek bir çok ful XTR ve ful DURA-ACE ve ful CARBON malzemeli bisikletler gördüm.diğer yandanda bisikleti ful ALİVİO olupta kesinlikle satmak istemeyen kişiler gördüm.

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
bu bizim ata artık rayından çıktı gelir yanıma abi bisiklette bi parça değiştirelim ya sıkıldım hep aynı parçalardan der benim iş yerine gelir reflektörlü ırmızı yapışkan kağıtlarımı alır keser biçer bi güzelde iş yerimi dağıtır bisikletin değişik yerlerine yapıştırır kendini tatmin etmeye başlar 1 hafta o değişiklik onu idare eder bu hafta hiç etti edemedi bizim elektrik panolarına yapıştırdığımız ''dikkat elektrik '' uyarı kağıtlarını aldı bisikletin önüne arkasına yapıştırdı durup durup bisiklete baktı ve '' vay be manyak oldu'' dedi:D:D:D allah ailesin sabır versin diliyorum :D:D:D:D

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@emre arıkan

Haha!! :D Emre bu 10 numara yorum olmuş!! ! Ata bu söylenenler doğru ise harbiden sabır diliyorum ben de..
Bu arada benden reflektör kağıdı isteyebilirsin 1 parça kalmıştı ben de de o hastalık yeni bitti ..

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
patron görmedi daha bi lazım olup bnden onları isterse o zaman yandık

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Atahan kardeşim "İnsanoğlu Doyumsuz" Sözüne en içdem duygularımla katılıyorum.Bu söylediklerini en çok yaşayanlardan biriyim...
Bu içden duyguların için ayrıca tşk ler..Kib slm lar..

• Beğen
Tepkiler: Atahan Akıllı

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
Ben de en son barentlerimden sıkılmıştım:) onları bi hafifleteyim dedim ama bi matkap kazasıyla delik deşik oldu ve en sonunda 2 cm kadar kaldı :D bir de maviye boyadım baya bi marjinal oldu yani :D

• Beğen
Tepkiler: Atahan Akıllı