Bisikletin sahibi aranıyor

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Cakar69 tarafından paylaşıldı.

1. Cakar69

Cakar69 Yeni Üye

Merhaba Arkadaşlar,

12.08.2016 İstanbul/Avrupa Yakası Bisiklet Bulunmuştur.

Yukarı link üzerinde belirttiğim 12.08.2016 tarihinde bir bisiklet buldum ve sahibini arıyorum.
    Forum kanalıyla birkaç kullanıcı iletişime geçti fakat bisikletin sahibini bulamadım. Sosyal medya kullanan biri değilim , Facebook üzerinde Perşembe Akşama Bisikletçileri , Pedal Sesi Topluluğu , Bisiklet Tutkunları Platformu vb. gruplara bildirim bıraktım fakat olumlu bir dönüş alamadım. Bisikletin yetkili satıcısından öğrendiğim kadarıyla bisiklete ait tanımlayıcı bir numara olmadığı için satın alan kişiyi bulmanın imkansız olduğunu söyledi. Daha önce açtığım konuda bisikletin özelliklerini belirtmemiştim. Bisiklet Merida markadır.
    Sizlerden ricam lutfen eğer çevrenizde aktif olarak bisiklet işleriyle ilgili , bu işi sosyal mecralarda da takip eden kişilerin bu haberi yaymasıdır. Yakın zamanda sahibi bulunmaz ise polise teslim edeceğim.

İletişim : canerrcakar@gmail.com
    cakarcaner@outlook.com

2. Fake Guru

Fake Guru Yeni Üye

Adı:
    Mahir Ç.
    Bisiklet:
    Atala
    Seviye:
    bisikletin üzerinde muhakkak kişisel bir detay olmalı, fabrika çıkışı bulunmayan, bir çizik, gidon bandı, sele vs. son ihtimal olarak bu belirgin şeyi çıkararak fotoğrafını koyabilir, ya da fotoğrafta belli bi kısmı karartabilirsiniz. Üzerinde seri numarası olmaması (iyice incelediniz mi) bisikletin karbon olması ve garanti ve seri no barkodunun sahibinde olduğuna işaret eder ve sahibinde de fatura olmasını bekleyebiliriz ve tabi bu etiket. Sonuç olarak Polise teslim etmeyin, bir karadeliğe atmaktan farksız olacak, sahibine gene ulaşamayacak, onun yerine ihtiyacı olan lisanslı lisanssız genç bir sporcuya sahibi çıktığında geri almak koşuluyla teslim edin ve bilgilerini alın, sahibi bulunamasada bisiklet onu hakeden ihtiyacı olan birine gitsin.

Denizcagan, davitprinter ve babajanovic bunu beğendi.
  3. charlieselim

charlieselim Üye

Adı:
    selim
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bisikletin marka modeline göre sahibinden.com üzerinden ilan açabilirsiniz. Çünkü çalınan bisikletler belki satılır umuduyla sahinindene bakılır. Başlığa da kısa açıklama yazarsınız buldum diye. Tabii ki bisikletin üstünde bi farklılık olacaktır, orayı sorabilirsiniz bisiklet benim diyenlere. İnşallah sahibini bulur :)

4. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Siyah renk Merida marka bir bisiklet ilanı vardı. Çalındı yardım edin diye. Mtb gibi hatırlıyorum.

5. Bisikleteam Youtube

Bisikleteam Youtube Bisikleteam Kanal Yöneticisi

Adı:
    Hakan
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    geçmiş olsun. inşallah sahibi bulunur

Cakar69

Cakar69 Yeni Üye

Nereden ulaşabilirim bu ilana , paylaşabilir misiniz ?

7. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Bisiklet Tutkunları platformu şeklinde bir adı var. Facebookta

İlginizi Çekebilir

upload_2016-11-16_14-23-36.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
20161014_130509.jpg
14 ekim posta gazetesinin yazısı
DSC1865-630x420.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....