bisikletin maşasına ayağını sokarak takla atanlar derneği

Tepki
3
Bisiklet
Salcano
üyesi olmaya hazırım, başkanı seçeriz beraber. en büyük zevklerden biri de budur. ayağını maşayla ön teker arasına sıkıştırıp ön tekeri kaydırmak. yüksek hızlarda önerilmez tepetakla olup asfaltı öpmek an meselesi. daha da kötüsü koltuğun enseye çarpması :) ve dirseklerim gibi çizilmiş özgüven.

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Odabaş
Scudo

Uzbay YELCE

Aktif Üye
Tepki
42
Bisiklet
Giant
7-8 yasinda falandim toprak yolda son surat inerken frenlerin tutmadigini farkettim.. (bisiklet benim.degildi) on tekere ayagimi koyup durayim dedim ayagimi bir.soktum araya ne oldugunu anlamadan havada iki uc takla attim.. Asagi kadar suruklendim.. Tum sirtim.kan icindeydi.. Tavsiye etmem...

GT-I9103 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tepki
26
Ufakken başıma gelmişti büyük bir abinin önündeydim eve gidiyorduk epeyi hızlıydık bacaklarım ağrımıştı ne olduysa bi anda yerde sürünürken buldum kendimi bir kaç saniye sonra bacağıma bisiklet düştü 2 mizdede birşey yoktu ama epeyi korkmuştum :D

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sizin yine iyisiniz.Benim sol ayağımın topuğu rubleye sıkışmıştı :).Ama halâ bisikletten inmem :D.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Ali Ceylan

Sol ayağınız sağ taraftaki rubleye nasıl "sıkıştı" ? Ayrıca nasıl bir sıkışmaydı ? :mlk:

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@enes savaş

Hakkat bende bilmiyorum :/.Tek hatırladığım ordan aldılar bir arabanın üstüne yatırdılar.Hala izi var sol topuğumda.Fotoğraf makinem olsa çekerdim.

Santibag

Daimi Üye
Tepki
129
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ali Ceylan

Kan görüyorum hocam! Vahşet görüyorum hocam!
Bir tahayyül ettim de kalbimin (doğal olarak) kanla dolduğunu hissettim :/ Dehşet birşey düşünmesi. Yazı aklıma geldikçe harfleri birbirini bıçaklarken görüyorum, o derece. :O

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Salih Kü

O kadarda kanamadı,belki de ben yanlış hatırlıyorumdur kana olayında.Ama izi hala var,yeni yeni kapanıyor.Ahh Hüseyin yaktı beni :D.Arkadaşın bisikleti idi.

phrygian

Halaybaşı
Tepki
559
İsim
Ali Burak
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Küçükken maşa ve lastik arasına sıkışan market poşeti yüzünden benim de takla atmışlığım var, siz siz olun gidona poşet asmayın:)

GT-I9295 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Ben bu tarzda ve bana ait hata yüzünden hiç takla atamadım. İki kere takla attım, ikisinde de rögar kapakları anormal derecede aşağıda olduğu içindi. Birinde hasar kadro çiziği dışında yoktu, diğerinde dikine yamulan bir jant ve 17 jant teli kırığı vardı. Dernek dışı kaldık galiba. :D

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
350
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
maşaya ayak sıkıştırmadım ama maşayı kırmışlıgım vardır 12 yaşlarında :)
% 7-8 egimli yokuştan inerken amortisorleri kontrol amaçlı bi yaylandırayım derken ön maşanın kadrodan ayrılması, dirsekte ve bacagımda oluşan yarıklar :)

Umut SÜRÜCÜ

Aktif Üye
Tepki
177
Bisiklet
Focus
13-14 yaşlarında arka tekerin iki yanında amortisörü olan bir bisikletim vardı.. fren yapayım derken ayağı kaptırdım iki amortisörün arasına girdi bileğe kadar döndü içerde.. yerdeydim. nizamiyedeki asker abi koştu geldi çıkarttı ayağımı kalktım sonra devam ettim :)