Bisikletimle 44 200 km

selami atay

Daimi Üye
Tepki
249
Bisiklet
Giant
Bisikletle asıl maceram 2010 da başladı.o zamanlar demir yığını bir bisikletim vardı yeni aldığım günü eve sürerek götürmüştüm 22km bir yoldu bu yol beni yormuştu.bir gün dh diye bir forumda disk frenli bir bisiklet gördüm ilk kez disk frenli bisiklet görmüş oldum.farklı olmak hoşuma gittiği için disk frenli bisiklet almaya karar verdim ,her gün gelip geçtiğim bisiklet bayii sinin önünde disk frenli bisiklet görüyor etiketteki fiyatda bütceme uygundu.bunu alayım derken mtb yarışmalarına katılan bir arkadaşla tanıştım bu arkadaşın bisikletini görünce ve ilk kez gidiş geliş 90km yol gidince bisiklet hakkında düşüncelerim değişti.ilk kez Aliminyum bir bisiklete binmiştim markası Trek ti.arkadaşa bisiklet alacağım diyince mekanik frenli alma dedi hidrolik frenli al dedi böylece hidrolik frenden haberim olmuştu.uzun bir araştırma sonucu bütceme uygun salcano ng 303 e karar verdim. alanya daki bayide yoktu satıcı başka bir model önerdi astro270 srd bütceme uygun başka model olmayınca aldım bisiklete ayırdığım bütce 350tl iken850tl olmuştu.hedefime ulaşmıştım aliminyum ve hidrolik frenli bir bisiklet sahibi olmuştum.fren vites lerden bi haberdim tesadüfen sram x5 vites ve göbek avid juicy3 frenli bir bisiklet almışım.ilk işim bisikletle eve gitmek oldu evden işe işten eve derken kendimi her gün işyerine ve eve giderken buldum.izin günlerimde dağ orman turlarına giderim.astro270 srd ile bu kadar yol gittim assos50slx le ne kadar gideceğim.Teşekkürler salcano

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo

selami atay

Daimi Üye
Tepki
249
Bisiklet
Giant
Teşekkürler ayberk kardeş.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Maaşallah... Benim Astro 240 daha bu hafta 15.000 olacak 2 senede bu kadar:D Bir ay sonra daha üst seviye bisiklet alacağım artık V-frenler hikaye yağmur,çamurda,bakalım karşımıza ne çıkacak yeni bisikletiniz'de Hayırlı Olsun...

selami atay

Daimi Üye
Tepki
249
Bisiklet
Giant
Hidrolik fren süper bende astrodan assos a terfi ettim.arazide kullanmıyacaksanız slx igman ideal

selami atay

Daimi Üye
Tepki
249
Bisiklet
Giant
Internet çok yavaş fotoğraf yükleyemiyorum

selami atay

Daimi Üye
Tepki
249
Bisiklet
Giant
http://img.tapatalk.com/d/14/04/17/abehutur.jpg salcano astro 270srd 44.200 km yol giden canavar bu emekli oldu yerini assos50slx e bıraktıhttp://img.tapatalk.com/d/14/04/17/anade7y6.jpg iki resim için üç tl aldı turkcell:D

eness

//**
Tepki
227
İsim
Enes
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü