bisikletimin yolu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Adnan63 tarafından paylaşıldı.

1. Adnan63

Adnan63 Aktif Üye

Seviye:
    Mugla Universitesinden bir ogrencimiz Genclik Hizmetleri Daire Baskanligi ve Birlesmis Milletler Kalkinma Fonu tarafindan yurutulen S-UN Fonu Genclik Projesince desteklenen bir turizm projesi hazirlamis bulunmaktadir. Bu proje kapsaminda 26-31 temmuz tarihleri arasinda Gokova Korfezi etrafinda bir bisiklet turu duzenlenecektir. Ilgilenenler icin web adresi www.bisikletiminyolu.tr.gg

İlginizi Çekebilir

upload_2016-12-15_15-15-20.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...
WATSON_00004704-074-630x448.jpg
Bu 11 madde gerçekten onun maddeleri mi bilmiyorum ama, CyclingWeekly böyle demiş :) Orijinal Link, yazının sonunda olacak. [ATTACH] 2016 olimpiyatlarında altın madalyaya giderken Cancellara......
% 8 eğimli bir tırmanış.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...