Bisikletimin yeri iyimi sizce ?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Mesut D. tarafından paylaşıldı.

1. Mesut D.

Mesut D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  2. ilker ates

ilker ates Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Pek rutubetli bir ortama benzemiyor durabilir ama komşuların saçma sapan çocukları varsa ne yapılabilir bilmiyorum. :)

3. Mesut C.

Mesut C. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Yazdığın yorumlardan anlaşılıyorki, bisikleti çok istiyorsun. Evde yerin varsa, mutlaka eve koy. :) Bodrumun kapısı kilitli ve anahtarı sayılı kişilerde ise konulabilir aslında.

Mesut D.

Mesut D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yok allaha şükür bir kaç var ama öyle benimkinde gözü yok zaten heryer kilitli :)
    Evet sayılıkişilerde babam ve bende çok iyi saklıyorum :)
    Aynen öyle abi anneme diyorum alıcam falan diyo : Yok ne yapıcaksın senin bisikletin var,falan filan..Diyorumki para benim ben alıcam hiçbirisine laf söylenmiyo :( ne yapayım bende 540 tl ye sipariş veririm inşallah sonra gelcekler diyeceklerki o kadar parayı onamı verdin,bende dicemki eğer gitseydim sirkeciye düz alırdım.Öyle değillmi yani..

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-17-20.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
upload_2017-2-15_10-48-23.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...