Bisikletimin markasını nasıl öğrenebilirim?

bnymnkzyrt

Üye
Tepki
43
İsim
Bünyamin
Bisiklet
Bianchi
Arkadaşlar merhaba arkadaşım kendine yeni bisiklet aldı. Eski bisikletini de bana verdi. Ancak şöyle bir durum var. Bisikletin modelini bilmek istiyorum. Nasıl ve Nereden öğrenebilirim?
Bisiklete yeni dış lastik almak istiyorum ama hangi boy almam gerektiğini bilmiyorum mesela.
Not:Arkadaşım bisikletin markasının bianchi ve 10-15 yıllık olduğunu söylemişti.
Adsız.png

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
0
Eski olduğu teker ve kadro uyumsuzluğundan belli ediyor kendini :D Ama bisiklete iyi bakmış. Bu bisikletin modelini öğrenseniz de internette onun hakkında pek fazla bilgi olmayabilir. Zaten bisiklet forumları gibi bilgi forumları filan 2007'den sonra kullanılmaya başlandı. 2000 yılında kurulmuştur çoğu ama kullanıcı varmıydı ? Bisiklet güzele benziyor, hayırlı olsun :D İnce teker takınca çok güzel olacak :D

Reahax

Daimi Üye
Tepki
260
İsim
Recep
Bisiklet
Cannondale
Thomisus a benziyor. Ama arka çatalda biraz fark var.

bnymnkzyrt

Üye
Tepki
43
İsim
Bünyamin
Bisiklet
Bianchi
Çok teşekkürler. Bisikleti alalı tam 14 gün oldu. 220km yol yaptım ve çok mutluyum. İstanbul'da gitmediğim sahil kalmadı (Anadolu Kavağı hariç) Bir de teker patlama sorunumu çözsem benden iyisi yok.

dr_mrh

Daimi Üye
Tepki
132
Bisiklet
Carraro
Bisiklet 26 jant
Üzerine en ince 26 *1,75 şehir lastiği takabilir sin daha incesini jant kaldırmaz
Bisikleti daha önce görmüştüm ama modeli hatırlayamadım tekrar rastlayınca dikkat edip sana söylerim

cihangir

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
Cihangir
Bisiklet
Scott
Selenin alt çaprazında kadronun en üst kısmında bir yazı var sanki. Yoksa aşınma mı? Yazıysa paylaşırmısın ne yazdığını? Ben yanlış gördüysem de kusura bakma :)

bnymnkzyrt

Üye
Tepki
43
İsim
Bünyamin
Bisiklet
Bianchi
@cihangir

Boyamış arkadaşım bisikleti. Oralar da boyanın aşınan kısımları :D

cihangir

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
Cihangir
Bisiklet
Scott
@bnymnkzyrt

Ok. Tinerle sil o zaman :) Tekrar boyarsin.

bnymnkzyrt

Üye
Tepki
43
İsim
Bünyamin
Bisiklet
Bianchi
doğukan hocam çok sağol. budur

Yukarı Alt