bisikletimi hangi renk yapaım

Tepki
28
arkadaşlar ben bursadan halil bisikletimi geçen sene modifiye etmiştim .ama bu sen hoşuma gitmedi ve rengini deişdirmek istedim sizce hangi renge boyayım ve ne gibi aksesuarlar takaım bu akşam yazarsanız sevinrim yarın bi akrabamın
oyo boya dükyanında boyayacağım

Scudo

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
bisikleti görüp ona göre birşey söylemek daha mantıklı olur bnce.

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
klavyenizde "y" harfi eksik galiba :) türkçe'mizi doğru kullanalım.renk size kalmış,modifiye dediğiniz plastik şeyleri takmakmı? anlamadım doğrusu.

Emre Ezer

Üye
Tepki
23
Sizin zevkiniz bu. Kimileri siyah sever, kimileri beyaz, bayanlar pembe erkekler siyah ister vs.... bu böyle uzar gider.

Tepki
28
arkadaşım insanlık hali nabalım bak (t) var mış demi:D yha modifiye dediğin herkesin zevki ayrı.Ben bisiklette modifiye derken çamurluk,kapak,kilometre v.s dedim yani sen beğenmiosan o ayrı tabi

sone_style

Daimi Üye
Tepki
83
(meçhul ) bisikletinin rengini beğenmeyen ben veya bizler değiliz, sensin öyle değilmi ?
madem öyle biz bu rengini seviyoruz :D

poytatu

Forum Demirbaşı
Tepki
375
Beyaz yap bence.Beyaz renk bisiklette güzel duruyor ama her zaman temizlemen lazım.

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
bembeyaz yap jantlar sele ayna kol dahil heryer bembeyaz olsun üzerine siyah boyayla KAR TANESİ yaz :D:D:D:D:D

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
hocam karanlıkta parlasın ve bellı etsın kendını...Beyaz olabılır ustune deniz mavisi desenler (2008 781 mısalı :D) yada civciv sarı turuncu karısık desenlı bısey vs vs ıste ;D

Tepki
205
@sonEr´´

meraba arkadaşım bende çok takıldım bu konuya araba boyacısına gittim adam önüme ansiklopedi gibi katalog çıkarınca iyice tıkandım kaldım ama daha sonra sedefli boyaları gösterdi bunlar güneşte renk değiştiriyo ve bunlardan alabilirsin cok güzel ton ağırlıkları beyaz ama mora maviye pembeye çalan renkleri var bide yaptırıyosan tabancayla attır boyayı profesyonel olsun pislik gibi duruyo amatörce yapınca...