bisikletimi gunesten nasıl koruyabılırım?

Tepki
7
Bisiklet
Beldeyama
örtü örtuyorum ama baska tavsıyelerınız var mı ? jantlara gunes degse bsey olurmu ? birde sticker almk ıstıyorum nerden bulabılırım?

• Beğen
Tepkiler: BarisBJK
Scudo

skaymaz

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
SAADETTİN
Bisiklet
Cube
Dostum Sele dışındaki aksamları korumana gerek yok kadrona bir şey olmaz kaliteli bir kadro ise korkma sadece selen için bir kılıf tak gerisine birşey olmaz çok üzerine düşme bence seninle yaşayacak değil ya :)

• Beğen
Tepkiler: sinemaperdesi

Hayrettin

Forum Demirbaşı
Tepki
662
İsim
Hayrettin
Bisiklet
Salcano
Hocam sakınılan göze çöp batarmış. rahat olun güneş ışığından bi şey olmaz

• Beğen
Tepkiler: aqladikca06

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
sıcaktan bişe olmaz olsaydı uzun turda çöllerde sürenlere olurdu

ErenCanYRT

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Sedona
illa korumak istiyorsan hani eskiden bisikletlerde vardı ay kadroya bağlanmış şeklide köpükler onlardan al tak

• Beğen

sinemaperdesi

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
A. Ay
Bisiklet
Mosso
Eski bisikletimin gidonuna güneş çarpa çarpa ortasını parlatmıştı. Siyah gidonun ortaları kahverengiye dönüşmüş zamanla. Bisikletçiye gittiğimde abi dedim bu gidon giderek sararıyor yok mu mbir çaresi dedim ... :) tabiki var dedi, ciddi ciddi yanıma geldi. Krem var dedi, özel krem sürüyorsun dedi. Hadi yaa dedim. Tabiki dedi güneş kremini sürüyorsun koruyorsun dedi.. :) O zaman anladım, sakınılan göze batar arkadaş... ve ne olursa olsun bu bir dünya malı, gözüyle bakmak lazım...

Murat.Bagci

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Scott
sicakta sogukta bi sey olmaz bisikletlere merak etmeyin. -20C de karin icinde kalip daha sonra gunesin altindada bekledigi oldu herhangi bir sorun yok . yeterki zincir aktarici gibi aksamlari iyi yaglayin :)

• Beğen
Tepki
7
Bisiklet
Beldeyama
@skaymaz tmm tesekkur ederım :)

@Hayrettin aynen dogru dıyosun ustat :)

arkadaslar hepinize ayrı ayrı alıntı yapamadım.. hepinize tesekkur ederım yorumlarınız için.. bisiklet yeni olunca bi süre heves gidene kadar üstüne düşüyo insan isde :) daha oncelerde de bisikletim oldu ama ne bilim uzun süredir bisiklet almayınca boyle bi his olustu.. bide balkonda duruyor sıcakta suremıyorum fazla, aksamlarını bekledıgım ıcın gunes de pişiyo.. tekrardan tesekkurler hepinize

• Beğen
Tepkiler: Hayrettin

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
Bir şey olmaz.En fazla boya dandikse ya atar ya da rengi solar. Sele ye birşey örtün yeter.

• Beğen

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
Hani bez yapisi kotuyse belki gunesten etkilenir asirinir vs. Yoksa ona da pek birsey olacagini sanmam.

• Beğen