Bisikletimi boyamayı düşünüyorum aklımdaki rengi nereden bulurum ?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında mehmetyilmaz tarafından paylaşıldı.

1. mehmetyilmaz

mehmetyilmaz Yeni Üye

Öncelikle merhaba foruma yeni katıldım,eski bir bisikletim var onu boyamayı düşünüyorum aşağıdaki resimlerde olan metalik mavi renk tonlarından birisini kullanmayı düşünüyorum.Fakat bu renklerde boyayı sprey olarak bulabilir miyim ? bir yerde duydum oto boyacıları istenilen renkte sprey dolduruyorlarmış bu doğru mu doğruysa bu renklerden oto boyamacıda bulabilirmiyiz fıyatı ne kadara gelir ? sprey olarak olmasada bu renklere oto boyamacıda boyatabilirmiyim ?

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-1_9-11-50.png
Guy Andrews ve Simon Doughty'nin kaleme aldığı The Cyclist's Training Manual kitabı, çalışıp kendini geliştirmek isteyen her tür bisikletçi için (yol, dağ, tt, cyclo-cross vb.) gerekli bilgiler...
upload_2017-7-17_11-23-49.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
SiS_Nitrate_gel.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...