bisikletim ve acemi ben

Tepki
2
merhaba yurt dışından kuzenim bisikletiyle geldi ve bisikletini bana hediye etti. çok değerli olduğunu söyledi ama beniim bu konuda bilgim yok. bisikletin markasını dahi bilmiyorum. bu nedenle bir kaç konuda yardımınıza ihtiyacım olacak.
1- bisikletin carbon olduğunu biliyorum, frenleri, vitesleri, pedal göbeği shimano ultegra. jantların göbeğinde shimano wells yazıyor. bir iki yerde de canyon (halatlarda filan) yazıyor. ince lastik bir yol bisikleti. bu bisikletin değeri hakkında bilgi edinmek istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum.
2- okuldaki görevim için bisikleti bir kaç gün kullandım. resmi kıyafetle o bisikletle gitmek biraz abes oluyor. malum çocuklarda çok ilgi gösterip mıncıklıyorlar. hatta km saatini çalıştıran janta takılı bir aparat vardı onu imha etmişler km çalışmıyor bu aparatı edinmek istiyorum nerden nasıl alabilirim. montajı basitmidir?
3- bisikletin ağırlığı 7,5 kg. bu nedenle olsa gerek yokuşları zorlanmadan çıkabiliyorum. bu kalitede sepeti olan alışveriş yapabileceğim bir bisiklet önerebilir misiniz?

Scudo

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Dostum,

Güzel bir bisiklete sahipsin. Değerini iyi bil. Shimano ultrega hayet güzeldir. Canyon İngiliz markasıdır. İngiltere malıdır.

şurdan bakabilirsiniz , link size yardımcı olacaktır.
Bisikletiniz ya 9.0 W ya da 9.0 modelidir.

(link)

Tepki
2
yardımınız için teşekkürler fotoğrafını koyacağım o zaman daha iyi tespit edebiliriz.

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
ben alman malı diye biliyordum . . .

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ozan erdem
Doğru biliyorsunuz.Canyon Alman malıdır.

• Beğen
Tepkiler: Barış Kılınç

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
yukarıda ingiliz malı denilmiş de bir yanılma olsa gerek çünkü şu linkteki kadroyu
(link)
ben almıştım ve alırken de netten marka hakkında baya bir araştırma yaptım :) ordan biliyorum . . .