Bisikletim çalındı yeni bisiklet tavsiyesi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhabalar dün Bianci marka bisikletimi çaldırdım.Üstelik daha 1. ayını doldurmadan. O akdar dikakt etmeme rağmen çaldılar engel olamadım :( Şimdi yeniden bisiklet almayı düşünüyorum fakat bütçe oalrak en en en fazla 250 lira verebilirim.. :eek:( Önerileriniz nelerdir? Teşekkür ederim..

Scudo

DoğanKaya

Üye
Tepki
41
:( Çok geçmiş olsun.Umarım bisikletini bulabilirsin.Benimde staj yaparken taksitle aldığım bisikleti çalmışlardı.Çok üzülmüştüm.

Bisikleti nasıl çaldılar.Sorun değilse anlatabilirsen belki okuyanlar bu konuda daha dikkatli olurlar.

Tepki
29
250 liraya çok çok iyi bir bisiklet alamazsınız.ancak bu paraya en iyi salcano ve bianchi alınır.eğer biraz iyi birşey almak istiyorsanız paraya kıymalısınız size önerim geotech energy

(link) (330 tl)

birde bu var;

(link) (400 tl)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çok teşekkür ederim. Bisikleti üniversitede çaldırdım.. tekrar yazmak istemedim zaten burada konu açmıştım (link)

200-250 liraya çok iyi birşey alamayacağımı ben de biliyorum fakat diğerinin taksidini öderken ancak bu akdarlık birşey alabilirim :( 2. el önerirmisiniz peki?

Ayhan_Işık

Daimi Üye
Tepki
73
Çok geçmiş olsun Eğer istanbulda olsaydın benm BIANCHI ELEGANTIM VAR ONU SANA UYGUN FİYATA VEREBİLİRDİM.Eğer bisiklet almayı düşünüosanız ucuz mtb parçları toplayarak bisiklet yaparsanız çok uygun olur.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Burada nasıl parça toplayabileceğimi bilmiyorum yani kayseride bu yüzden ya 2. el alıcam ya da alamayacağım..