Bisikletim çalındı (eskişehir)

Arquette

Üye
Kayıt
28 Mart 2015
Mesaj
1
Tepki
0
Yaş
33
Şehir
Eskişehir
İsim
Erkut A.
Bisiklet
Diğer
Bisikletforum'la tanışmama da talihsiz bir biçimde vesile oldu. 27 mart cuma günü saat 14 ile 28 mart cuma günü saat 14.30 arasında bir zamanda oturduğum apartmanın bodrum katından bisikletim çalındı. Öyle Kron, Trek, Salcano falan değil ama, çocukluğumdan kalan bir arkadaşımdı.

Toscano marka (Salcanolar Türkiye'ye yeni yeni geliyordu sanırım, çakması işte) mavi-turkuaz renk, 16 yaşında bir bisiklet. Selenin üstünde eğer paçavraya dönmüş mavi kılıf yoksa, sağ arkasında devasa bir oyuk olacak (mahallenin çocukları silikonunu söküp oynarlardı). Maşası değişti, orjinal renginde değil, siyah, keza çamurluklar da sonradan takıldı ve siyah. Arkada dandik bir sele var. Suluğun olması gereken yerin biraz üstünde, kadronun iç tarafında 3-4 sigara paketi büyüklüğünde bir akü var, ön farı bir el fenerinin lambası, arka farı ise izeltaş marka açık ağızlı anahtar strapinden yapılmış kırmızı bir plastik. Kendim delip 5 tane led soktum içine. Vitesler çalışmıyor (ikisi de) ve lastikler düz siyah, adi alüminyum jantları var. Ön fren sıkıldığında tiz bir ses çıkarıyor, pek tutmuyor.

Gören duyan olursa, 554 4073689'a çağrı bırakır, buradan mesaj atar, ya da erkutaydin@anadolu.edu.tr 'ye mail atarsa çok sevinirim.

Maddi bir değeri yok, anlattığım üzere oldukça döküntü bir bisiklet, fakat manevi değeri benim için çok büyük. Okuyan herkese teşekkürler.
 
Scudo

Serhat.

Forum Demirbaşı
Kayıt
25 Eylül 2010
Mesaj
482
Tepki
292
Şehir
eskişehir
Bisiklet
Merida
geçmiş olsun. İnşallah bulunur. Eskişehir de çok büüyk bir sorun haline geldi bu bisiklet hırsızlığı.Maddi değeri olsa da olmasa da kimsenin bisikleti ya da eşyası çalınmasın.
 
Yukarı Alt