Bisikleti takas edeceğim. Bir iki bilgi verirseniz...

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Şimdi önceki konumda yazdığım gibi bende çift. amt. frensiz , vitessiz , yol lastiği olan bir bisiklet var.

Bu gün bisikletçiye gittim. Orada sabit kadrolu bisiklet vardı. Aynakol """dörtlüydü""" :eek: , ruble 5'li yani 20 vites. Ama ben rubleyi 7'li yapacağım , bu sayede 28 vites olacak.

Adamla pazarlık yaptık , ben bisikleti verceğim o da vercek. Üstüne de 30 tl istedi. Ben lastikleri isteyince o zaman zor dedi.

Sizce değer mi böyle bir takas yapmak ? Not: Benim bisikletin aynakol göbeği dağınık , adamın gösterdiği de ön maşa oynuyor sizce ne yapmalı ?

EKSTRA BİLGİ İSTEYEN OLURSA YAZARIM.

Scudo

ozan aktürk

Daimi Üye
Tepki
104
Bisikleti görmeden bir şey söyleyemem ama 28 vites uyum sağlamayabilir. Çift amortisörlü işinize yaramıyorsa takas edin gitsin. Denemekten zarar gelmez.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@ozan aktürk

Benim bisiklet sıkntılı vitesi bile yok. Ayrıca öbür bisiklet hafifti. Bilmiyorum lastik olayı kafamı karıştırıyor çünkü 50 lira lastikler...

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Dortlü aynakol???? Nasil birsey bu görebilirmiyiz.

NOT: Bana murat abi falan diye geri alinti yapma, fotogaf koy tüm forum görsün.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@murat cömez

Yarın gider alırım büyük ihtimalle o zaman çekerim fotoğrafını.

Abi "NOT" kısmında ne demek istedin anlayamadım.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
1990'lı yıllardan bir bianchi geldi aklıma ne bisikletti bee:)))dörtlü aynakol offf:)))

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Eminim çoğunuz biliyorsunuzdur benim bisikleti 212HD. Bisiklet daha ilk yılını doldurmuş değil ama ben yavaştan yol-yarış'a geçme ihtiyacı duydum. Malum genelde yolda sürüyorum ve sürat yapmayı seviyorum haliyle. Sizce Btwin Triban 3 gibi bir bisikletle takas yapmak mantıklı olur mu ? Saygılar :)