Bisikleti başaşağı saklamak

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında KaanG tarafından paylaşıldı.

1. KaanG

KaanG Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Bisikletimi evde devrilmesini önlemek amacıyla başaşağı (sele ve gidon üzerinde) saklıyorum. Frenler v-fren, acaba bunun uzun vadede bir zararı/yan etkisi olur mu? Ev zaten ıvır zıvırla dolu olduğu için bir de bisiklet taşıyıcısı almak istemiyorum, böyle pratik oluyor :)

2. hamibektas

hamibektas Kıdemli Üye

Seviye:
    Bir zararı olacağını sanmam sadece fren kollarını ve kabloları güzel muhafaza ediniz. Bir şey olmaz o zaman...

3. mfurkanates

mfurkanates Aktif Üye

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    her hangi bir sıkıntısı olmaz ama fren kolları ve vites kolları cizile bilir

4. Emre Akcan

Emre Akcan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    hiç bir şey olmaz bence ama döndürmek falan yorar insanı uzun bir turdan geldikten sonra

KaanG

KaanG Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Zaten bisikleti yukarı çıkarıyorum, onun yanında fazla zorlayan bir işlem değil. Kollar da çizilmiyor, sadece elcikler yere değiyor. Demek ki böyle gider bu :) Cevaplar için teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

1430320075081-17h1tytotvj9m-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
marco-pantani.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
4.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...