bisikleti aldığımızda...

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Samet Demirtaş tarafından paylaşıldı.

1. Samet Demirtaş

Samet Demirtaş Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar sipariş ile bisiklet aldığınızda bisikletinizin hangi parçaları ayrı oluyor.ayrıntılı bir şekilde anlatacak birisi varmı.yani vitesler olsun. ön attırıcı , arka attırıcı , kollar , viteslerin telleri , aynakol , kadro , maşa yani kısaca benim neleri monta etmem gerekli bir arkadaşım söylerse memnun olurum teşekkürederim..

2. Kaan Bayhan

Kaan Bayhan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bisiklet kutuda geldiğinde sadece gidon ve ön teker ayrıydı gerisi hazır sadece gidonu ve tekeri yerine taktım ve yola devam ;)

İlginizi Çekebilir

bike_crash-1468595091943-1jedfc1vp3hut-700-80.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
upload_2016-9-20_11-39-13.png
Forum selam, işler nasıl gidiyor? Umarım her şey yolundadır :) Form tutmak diye bir laf var. Ya da bir atlet iddialıysa onun için 'bugün formunda' deriz. Bu terimin bir geçmişi varmış. 1800'lü...
upload_2016-10-18_9-53-55.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...