Forumu nereden buldunuz?

Hangi kanal?

• Sosyal Medya (Facebook, Instagram vb)

• Başka bir forumdan gördüğüm link

• Platform reklamlarından

• Toplam katılım
    33
A

Adrenaturex

Misafir
ben bmx almayı dusundugum gun sitelere bakıyordum birde baktim ki benim gibi yüzlerce insan burda birbirine yardımcı oluyor yorumlarını paylasıyor birbirlerine yardımcı oluyor bir takıldım bir daha birakamadım :D bilgisayarımı ilk actigimda msn'imi bisikletforumumu ve müzigimi acıyorum :D

Scudo

ÆSir

Dora Otomotiv Yedek Parça
Tepki
1.547
İsim
Emre
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evet hangi kanaldan buldunuz?

Bisiklet önerisi ararken Google amca karşıma çıkartmıştı.

M.İhsan

Love Mountains!
Tepki
3.169
İsim
Muhammed İhsan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Böyle bir soruyla karşı karşıya kalınca unutuverdim bir anda :D Veya hiç hatırlama gereksinimi duymadığım için hafızamda yer ayırmadım. Ama tahminlerime göre bisikletle ilgili araştırmalar yaparken denk gelmişimdir ve forumdan çokça yararlandığım için sonunda üye olup yazmaya karar vermişimdir. Tahmin ediyorum sadece çünkü unuttum :)

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.273
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklet kültürüne sahip, kendim gibi erdemlere sahip kişileri bir arada bulmak, kendimi geliştirmek, paylaşmak ve bazende "kethüda" diyalogları için başka adres yoktu, arkadaşlar önerdiydi...İyi de olmuş, su akar yatağını bulur...

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Artık çift amortisörlü bir bisikletim olsun istemiştim, kullananların yorumlarına bakıp hangisini alacağıma karar veririm diye Google'da bisiklet tavsiyesi diye aratınca denk geldim. Yol bisikleti kullanıyorum şimdi SPD'lerle taytlarla filan :D