Forum için öneriler

Deniz Kılıç

Daimi Üye
Tepki
101
Yöneticilerimizn dikkatine: Eğer konuyu oylayanları görebilirsek bu sorunu üstesinden geliceğimizi düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Özcanak
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kişi puanlamalarını kişiler kontrol panelerinden görebilirler..ama maalesef konu puanlarını kimlerin verdiklerini görememekteyiz..

Erhan Can

Aktif Üye
Tepki
54
@burnout_54
Katılıyorum, bir de forumda avatar resmimizi değiştirmek mümkün olsa daha güzel olur.:)

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
güzel bir logo olursa biz antalyada birkaç arkadaş t-shit baskı yaptıracağız sanırım araştırma içindeyiz

(link) şeklinde yazmak biraz garip olacak güzel bir dizayn yapabilecek arkadaş var mı???

T

Tuğrul

Misafir
@gudumen
Avatarınızı bana özel mesaj yoluyla gönderin.Ben değiştireyim :)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
ayrıca Forum yönetimi dışında forum logosu ile felan t-shirt bastırılmamalı bence...böyle birşey yapılacaksa yönetim yapar ve üyelere sunulur diye düşünüyorum....Çünkü sen bastırırsın başkası başkası bastırır e böyle oluncada farklı farklı ama bisiklet forumu anlatan dağınık birşey olur ve bence hoşta olmaz...Öyle bir şey bastırılacaksa forumu anlatacak tek modelde (he 1-2 renk olabilir ama model aynı olmalı) yapılabilir...

• Beğen
Tepkiler: skull_mrt

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
cağrı abi belkide haklısın t-shirt bastırmak baya karmaşık
ama en azından logomuz olsun. bide ben bisikletimde BF yazısını yada logosunu taşımak isterim birçok arkadaşımnda isteyeceğini düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Hasan Çağri

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Tüm Forum arkadaşlarıma merhaba

Benim de forum için şöyle bir önerim var. Hepimiz foruma , daha doğrusu çoğumuz , bende dahil , foruma kendi seçtiğimiz bir forum Nicki ( ismi) ile katılımışız.
Ben Antalya da yaşıyorum aylardır beraber gezdiğim bir arkadaşımı , foruma üye olduğu halde tanıyamamışım.
Geçen gün onuda bizim foruma niye üye olmuyorsun diye sıkıştırırken, onun benden çok önce, zaten forum üyesi olduğunu öğrendim. Tabi benim onu girdiği isimle tanımama imkan yok .

Ben diyorum ki. hepimiz imza kısmına ismimizi ve yaşadığımız yeri de yazsak , daha güzel olmaz mı acaba. Hem birbirimizi , daha çabuk tanırız, ve de aynı şehirden olduğumuzu öğrenince, hemen birbirimizi ararız diyorum. ben bu isim ve şehir yazmanın iyiliği dışında hiçbir kötü tarafının olacağını da sanmıyorum.

Ben çok uzun zaman önce imzamda, isim ve soyadım ile yaşadığım şehiri yazdım.

Hem birbirimize ismimizle hitap ederken, daha da güzel olur diye düşünüyorum.

Hepiniz neşeli, mutlu, bol pedallı günler dilerim.
Hoşçakalın.

OzgurIskin

Daimi Üye
Tepki
215
-Ben de bisikletle ilgili nette buldugumuz video/foto/teknik sürüş anlatımları/pdf dosyalarının falan paylaşılabildigi özel bi bölüm olmasını isterim.
-Ayrıca 'herhangi bir siteden link verilmesi yasaktır' uyarısının kaldırılmasını isterim. Herkes link veriyo.. Önemli olan link vermek degil verilen linkin içeriginin forum kurallarına uyup uymadıgı, bence.

Şimdilik bunlar teşekkürler :)

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
merhabalar...

tanışma bölümü Türkiye mizin büyüklüğü sebebi ile baya bir curcuna olmuş arkadaşlar

teklifim
istanbul başlıbaşına üste

Marmara Bölgesi
Ege Bölgesi
Akdeniz Bölgesi
İç Anadolu Bölgesi
Karadeniz Bölgesi
Doğu Anadolu Bölgesi
Güneydoğu Anadolu Bölgesi

olmak üzere başlıklar altına toplanması...

Selamlar Ercan BAYRAM

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@erc10000

Merhaba Ercan

İyi bir konuya değinmişsin. Senin yazından sonra tanışma bölümüne baktım hakikaten curcuna olmuş . dediğin gibi.
Ama sanırım senin dediğinde bir çözüm olmaz kısmen olabilir.

4000 üye saysı gibi bir sayımız varken, bu iş çok zor neden mi? Yeni katılan arkadaşımız yazıyor,, '' ben ...... şuradan forumunuza üye oldum . falan , filan'' hemen arkadan 4000 kişinin hoşgeldin, iyiki aramızdasın falan filan yazdığı ortada . Bu durumda Sen ne yaparsan yap tanışma bölümü curcuna olacaktır.

Ama elimizde imkan varsa sadece tanışma bölümüne bir kere (oylama yaparken ikinci bir oylama şansı verilmediği gibi) giriş yapma imkanı olsa yeni giren , ben de geldim falan filan yazar ve tanışma bölümü sadece yeni gelene açık bir bölüm olursa, bu karışıklık bir derece azalır.
Bu da benim bir fikrim.(Bu fikrim ' Aramıza yeni katılan üyelerimiz, burada tanışalım. Konusu içindir.)
Saygılarımla.

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
tanısma baslıgı altında bir konu gereklımı ?

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
@kılıçreis

merhabalar
benim düşüncem

istanbul başlıbaşına üste

Marmara Bölgesi
Ege Bölgesi
Akdeniz Bölgesi
İç Anadolu Bölgesi
Karadeniz Bölgesi
Doğu Anadolu Bölgesi
Güneydoğu Anadolu Bölgesi

başlıkları altına yeni konu açılamayacak şekilde bir sabitleme...
sadece bölgeler altına başlık açılabilecek...

gelir gelmez yeni konuya basamayacak
vBulletin Version 3.5.5 de böyle bir özellik var mı???