Forum için öneriler

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Evet mesela "Beğendim" butonuna tıklayıp bana + puan vermişsin. Beğenmedim deseydin - puan gelicekti. Tabi benim kontrol panelimde yeşil değil kırmızı işaretli olacaktı o puan.

Scudo

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
çok saol halil yaa hızır gibi yetiştin :D yoksa bende 2.iskorpitx olmayı düşünüodum :D:D:D o zaman kendimi kasmaya gerek yok saol kardeşim

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
E anlaşılan - puan gelmiş birisinden :). Hangi konudan geldiğini hatta hangi mesajdan geldiğini o puanın konu hanesine tıklayarak öğrenebilirsin ;). Ama unutma bunlar eleştiri. Alınacak gücenecek bir şey yok :).

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
ya tabi cnm nia alıniim k sonuçta hepimiz burda bir nevi eğlenioruz - bilgilenioruz herkezin mizacı farklı saygı duymak lazım da bana eksi puan veren kişiyi ve konuyu nerden görebilirim kontrol panelinden baktım da hep thanked post yazıo onlar mı

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Thanked Post'lardan eksi puan gelmez. Sol tarafta bir sürü yeşil kutucuk olacak. Onların arasında kırmızı kutucuk varsa onlar - puan.

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
baktım yok neyse sağlık olsun yardımların ve bilgilerin için saol kardeşim eksi puansız günlere :D:D çok saol forumla ilgili bir şey daha öğretmiş oldun :D

ucankus

Üye
Tepki
1
benimde puanımın cok olması icin ne yapmam lazım imzama bana puan verin diye yazmakla olurmu :) yoksa yalvarırııııımmmmm diyemi yazmam gerekiyor :D

• Beğen
Tepkiler: Uğur Taşdemir

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Valla ben imzama bana puan verin diye yazdım ama içi "dolu" mesajlar atmadığım sürece kimse bana puan vermiyor. :)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Olm bende deli gibi dolduruyorum bazen hemde bilen bilir öle boş mesajda yazmam ama arkadaşlarımızın çalışmalarıma gösterdikleri saygı ve teşekkürlerin yanında bize puan vererek dahada teşvik edip daha çok bilgi paylaşımına teşvik etmeleri gerektiğini bilmeleri azcık tembellik etmeyip teşekküre yerine arada puan tışuna basmaları süper olur...

Arkadaşlar lütfen sizin için bu kadar zaman ayrıp sizlerle bilgilerini ve deneyimlerini paylaşan arkadaşlarınıza Puan vererek değerlendirmede bulunmaya üşenmeyin...Puan tuşu o kadar uzakta değil...

• Beğen
Tepkiler: Anıl(shopar)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Aynı zaman da üyelerden gelen geri dönüşümler ile insan yazdıklarının nereye gittiğini, ne işe yaradığını görüyor. Bir daha ki mesajlarında üşenmeden severek yazıyor. Birilerinin bu bilgilerden faydalandığını görmek, insanlara faydalı olmak ve bunun sonucunda takdir almak çok hoş bir şey.

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
foruma bı sohbet bolumu koyulsada uyeler arasındakı iletişim bıraz daha kolay olsa ve gerektığınde canlı canlı bılgı alışwerişi sağlansa ...
çok bılmışlık gıbı olmasın sadece nacızane bı fikir...

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
saol DOSTUM İSMAİL. kullanılar arsında samımıyet artar herkes bırbırını daha iyi tanır ve foruma yazarken ona göre yazar...

SerkanEriş

Bisiklet Meraklısı :)
Tepki
170
İsim
Serkan Eriş
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
forum cafe bölümü sohbet için yapılmış. :D

• Beğen
Tepkiler: hcyoldas

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
bisikletforumun yöneticileri ve üyeleri arasında yarışmalara katılanlar olduğunu ayrıca zaman zaman düzenlenen turlarla da amatörce de olsa organizasyon yeteneği olan arkadaşlarımızın olduğunu takip ediyorum
en iyi antrenman yarışmaktır deyip, aramızda mtb ile 80 ile giden arkadaşlarımızın olduğunu da düşünerek bisikletforumun ayda 1 kez yolda bisiklet yarışı organize edebileceğini düşünüyorum , belki alınabilecek katılım ücreti ile forumun devamlılığına katkı sağlanabilir ayrıca yarışmacı arkadaşlarımız kendilerini görürler bizlerde onların arasında amatörce yarışma ruhunu hissedebiliriz.

Akrep_Kral

Üye
Tepki
33
bana göre forumda bisikletten ayriyetten başka konulrı kasayacak bölömler olmalı mesela ATATÜRK bölümü ben ATATÜRK ile ilgili her türlü şeyi, burdan paylaşmak isterim bu sadce biri forum bisiklet üzerine kurulu olabilir ama başka konular hakkında da konuşulmalı bence

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
http://img76.imageshack.us/img76/1557/copyofoylaau5.jpgArkadaşlar lütfen birbirimizin açmış olduğu konuları okurken doğru oylama yapalım. Kötü niyetli bir arkadaşımız şimdiye dek açtığım tüm konularımı en kötü değerlendirmeyle puanlamış. Konular oylamaya açık olduğu için bu gibi arkadaşlara, konuları oylayarak/puanlayarak ancak siz dur diyebilirsiniz.

Beğendiğimiz ve emek verilmiş konuları; kişisel sorunlarını bu yöntemle sanal ama bir o kadar da gerçek eğlence/hobi/spor/teknik/arkadaşlık/aile ortamımızda, komik durumlara düşürmeye niyetli arkadaşlara karşı; olumlu puanlamalarımızla değerlendirmeliyiz.

Ve aramızdaki bu ?arkadaşa? sesleniyorum; böyle yaparak ne kazandın ?

Bilgilerinize,
Saygılarımla,
ÖZcan