Forum için öneriler

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@mr.hyde

bilgilendirme için yazıyorum...
puanınızın -11'e düşmesi yönetimin kasıtlı yapacağı bir eylem değildir. puanlamayı üyeler yapar. + yada - puanlama yaparak ilgili mesaj hakkındaki görüşünü belirtmiş olur..kontrol panelinizden bunu izleyebilirsiniz.kimler tarafından, hangi mesajınız için, olumlu yada olumsuz puanlama yapıldığı kullanıcıların kontrol panelinde listelenir ;)

Scudo

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
arkadaşlar bisikletforuma bir banner önerisi atıyorum arkadaşla uğraşarak yaptık beğenmek siz üyelerin ve adminlerin elinde tabiiiki
http://www.programca.com/header.jpg

T

Tuğrul

Misafir
@no_name

Herkesin bilgisayarı farklı çözünürlükte olduğu için üst tarafı kaplayacak bir banner sorun yaratabilir.

Emeğin için teşekkürler:)

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
haklısınız aslında bunu düşünemedim ama diğer banner güzel bilginize kullanırsanız bisikletforum.com a özeldir ;) siz o kadar emek vermişsiniz bizimkinin lafı bile olmaz yahu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
630x84* ölçülerindeki banner çalışmalarını burada toplayalım derim:)sonra en güzerl banneri hep birlikte seçebiliriz ne dersiniz?

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
yok ilk yazdığım bölümdeki banner kesinlikle uygulanabilir herkes çalışmalarınıda koysun buraya fikir alışveriişi yapalım yahu

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Banner hoş olmuş ama şöyle bir şey var...
Sitenin adresini küçük fontla yazarsanız daha iyi olur...ve başında www olsun...
Buda bir öneri...:D:D:D

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
arkadaşlar benim önerim bisikletforuma bir chat scripti eklemektir en azından online olan üyelerle canlı görüşüp muhabbetler edebiliriz ayrıca irc kanalı açıp oradada doyumsuz sohbetlere zemin hazırlayabiliriz benim şahsi düşüncem budur (benim adım hıdır elimden gelen budur) gibi :) :D

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Ben daha önce birçok böyle bilgi paylaşılan forumda bu chat oalyı teklifi gördüm ve bayağıda tartışıldı...
Fakat bisiklet forum gibi bilgi paylaşımı önemli olan bir forumda bence bu biraz olsun kaliteyi düşürecektir...
Neden derseniz sormak isteyenler direk soracaklar olay bitecek silinecek gidecek...Üstelik zaten forumumuzda aşırıya kaçmadan soru cevap yapabiliyoruz...Herkes istediği şekilde msn Yahoo IM skype gösterebiliyor yada özelden istenebiliyor....Bunlar varken forumda chat ortamı gereksiz diye düşünüyorum...Aynı olayı IRC de chat odası olarak yapabiliriz o ayrı konu...Hoşta olur...

Kişisel görüşüm budur...:)

Hepinize bol pedallı günler...
Saygılar...

• Beğen
Tepkiler: Murat CER

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
no_name merhaba.

bisikletforum.com a daha öncede siz değerli üyelerimiz tarafından chat scripti ekleme talebi gelmişti.Yönetim olarak zaten tanışma bölümündeki ilgili konu başlıklarında dileyenlerin msn ve yahoo bildirerek görüşme yapabileceklerini
görüşüne varmıştık.

bilindiği gibi chat scriptlerinde güvenlik düzeyi düşüktür.buradaki yazışmalara dileyen katılabilir.(forum üyesi olsun olmasın)asıl korkumuz seviyeyi düşürecek ve bisikletforum.com a negatif etkileyecek durumlardır.

fakat msn gibi platformlarda kişi eklemek onaya bağlı ve yazışmak daha güvenli olduğundan forumumuzdada (link) ve (link) bölümlerine yer verdik.

öneriniz için teşekkür eder,saygılar sunarım.

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
evet vizyon olarak haklısınız fakat bu irc kanalı olayını düşünmek gerekli olabilir çok güvenli irc sistemleri var sonuçta

T

Tuğrul

Misafir
Çok güvenli irc sistemlerinin de açıkları var.Hackerlar ilk önce bu sistemden sızmaya çalışırlar.
Ne kadar çok script eklenirse ,güvenlik problemi de o kadar artar.

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
http://img319.imageshack.us/img319/3526/bflogotl1.jpg

- Banner'în arka plan rengi forumda kullanılan genel arkaplan rengi seçildi, konsepte uyum sağlandı.

- Banner yüksekliği şu anki logo ile aynı seçildi. Dolayısı ile düzenleme yapılmadan uygulanabilir halde.

- Soldaki logo tasarımı, yazı büyüklükleri, arkaplan değişiklikleri yapılabilir durumda, öneriniz varsa değiştirebilirim. Ama en uygunu bu gibi göründü bana.

- Arka planı daha transparan veya daha canlı yapabilirim, bunun için de önerilerinizi alabilirim.

- Nazar boncuğunu da taktım bu arada

Diğer Linkler:

png format:

B&F Logo:

B&F Logo büyük:

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
@Önder
Şu an her türlü değişiklik yapılabilir durumda. Şöyle olsa daha iyi olurdu diyorsanız önerilerinizi duymak isterim.