Bisiklet forum resmi forması

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Tepki
6
İsim
Necati
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
sakin olun 3. parti olur 4. parti olur 5. parti olur..:)
(link)
....
bitecekkk biteceekkk...:) yapmayın o büfe senin için var be tazelenecek devamlı ... ;)

Scudo

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
İnşallah tek umudumuz tüm forum üyelerimizin formaya sahip olabilmesi. Sonuçta o kadar uğraş verdik. Tartıştık görüş bildirdik uzlaştık. Bunca zahmete ortak bir forma oluşturabilmek tüm üyelerimizi de bu fırsattan yararlandırabilmek için girdik. Ulaş Bey den ricam alamayan kimse kalmaması için gerekli hassasiyeti göstermeleridir ki bunu yapacaklarına inancımda sonsuzdur zaten. Bu hafta içersin de oldukça yoğundum. Foruma çok sık giremedim. 1. partiyi direk kaçırdım. 2. partiden haberim oldu tam beden olayını tam kararlaştırayım bir kaç arkadaşla birlikte almayı planlıyorduk ( bu arkadaşlarda forum üyesi kargo ücretinin daha cüzi olabilmesi adına birlikte almak istemiştik) onlardan haber beklerken birde baktım ki 2. partide bitmiş. Hayırlısı 3. partiye inşallah. Herhangi bir kızgınlığım vs yok. Çok ilgi görmesi de hoş bir durum bence. Anketlerde katılımın az olduğundan şikayetçi olmuştuk. Bu durumda basılan partilerin çok fazla sayıda olmaması tükenmesi gayet normal. Talebe göre baskıya giren partide artış olabileceğini düşünüyorum. Bu işi yürüten Ulaş bey inşallah kimsenin formasız kalmaması hususunda hassasiyet gösterirse çok memnun oluruz. Saygılar.

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
@mehmetsunu
"Sadece bisikletforum üyelerine bu fiyattan satılacaktır." denmeseydi o adamlar siteye üye bile olmayacaklardı. Amaç da bu zaten. Reklam ve bununla beraber yeni üye katılımını sağlamak. Bunların olmamasını düşünmek zaten hayal. Diyelim decathlon'dan bisiklet alacaksınız kafaya koydunuz. Firma ne diyor? Ömür boyu garanti! Kadro, gidon ve gidon boğazını kapsar ve garantiden sadece Decathlon kart sahipleri yararlanabilir. 2 dakikada alınabilen bu kart ile yeni üye kazanılmış ve sonraki alışverişler için ilgi odağı haline gelinmiş olur. Tekrarlayayım, olayın amacı da bu zaten. Üçüncü partiyi kaçırmayalım...

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Ulaş bey online satış ne zaman güncellenecek ?

Safa Arslaner

Forum Demirbaşı
Tepki
223
@oğuz çetinkaya

@Muhammed Çakın

1,72 boy 81 kg da L almış
1,67 boy 67 kg da L almış

Bi gariplik yok mu?

14 kg fark var arada
ya birinize bol geliyor yada birinize dar geliyor olması lazım:)

Ona göre karar vereceğim bedene

1,73 boy 66 kiloyum.

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
Tek bir sorum var bu formanın üretimine devam edilecek mi yoksa belirli bir süreyle mi üretilecek ? Şu an yurtdışındayım 2 ay sonra döneceğim o zaman bulma imkanım olur mu ?

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@Safa Arslaner

Deneyerek alanlar normal bedeninizin bir üstünü alın diyorlar. Benim ölçülerim sizinle aynı ve M beden sipariş edeceğim.

• Beğen
Tepkiler: Safa Arslaner

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@Safa Arslaner

Yaklaşık olarak bende aynı ölçülerdeyim. S beden mi yoksa M beden mi alacağıma karar veremedim bir türlü.

• Beğen
Tepkiler: Safa Arslaner
Tepki
11
Bisiklet
Carraro
Foruma sık girmememin cezasını ilk iki partiyi kaçırarak gördüm. 3.partiden alayım diyorum da biraz göbek var nassıl eriyecek bilemiyorum :D

oğuz çetinkaya

Daimi Üye
Tepki
224
Bisiklet
Dahon
@Safa Arslaner
L beden kesinlikle küçük gelmiyor ancak formayı nasıl istediğinize bağlı. Malum bisiklet formalarında dökümlü durmasının ötesinde vücudu sarması yeğlenir. Ben iki adet forma edindim. Biri L biri XL. Bunun nedeni son zamanlarda aldığım fazla kilolar. :) XL çok hafif bol, L çok hafif dar geldi. Kendi kiloma dönersem L bu kiloda devam edip bir kaç kilo daha alırsam XL daha iyi gelecek. Ancak L boyda kesinlikle çok dar değil ve rahatsız etmiyor. Dökümlü durmasını istiyorsanız başka ama vücudu sarsın diyorsanız benim boyum ve kilomda L hafif dar, XL hafif bol oluyor.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Safa Arslaner

@Tahir Keskin

@Ömer KARAN

Boyum 178cm ve kilom 72,5 L beden aldım ve tam oldu. Size büyük ihtimal M beden olur.

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.357
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ozan Güneri

Arkadaşlar bana m bile çok az bol geliyor.

Sent from Tapatalk

Cem Bayıll

Daimi Üye
Tepki
62
(link) bu üründe L giyiyorum kalıpları hemen hemen aynı mıdır acaba çünkü boyum 1.72 71kiloyum

Tepki
22
Bisiklet
Sedona
Merhaba arkadaşlar,
Bu formadan nasıl edinebilirim? İnternet sitesinde bitmiş görünüyor :(

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Birçok kişi formayı bekliyor. Bir sonraki baskıya artık.

Aslında almak isteyenler önceden isimlerini yazdırsalar daha iyi olmaz mıydı ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Cem Bayıll

Decathlon formalar buna göre bir küçük boy kalıyor, ben decathlon formada xl giyiyorum, bisiklet forum formasında L

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
Bende almayı düşünüyorum. Görüşünüz ne forma hakkında

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
@ulas

Ulaş bey, formaların beden tablosunu yayınlarsanız,herkes bedenime uyar mı uymaz mı diye tereddüt içerisinde olmaz önerisinde bulunuyorum

teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Tahir Keskin

BF Okuru

Üye
Tepki
2
slm arkadaşlar ben pazar günü almaya gitdim beden yokdu ama oğluma aldım forma cok güzel olmuş elinize sağlık kendima delta bisiklet üzerinden sipariş verdim inşallah en kısa zamanda gelir..:in:

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.