Bisikletforum Geleneksel Bisiklet Şenliği

Scudo

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
güzel olur birlikte baharı karşılaya biliriz, geleneksel yaza merhaba gibin bişeyler olabilir :)

T

Tuğrul

Misafir
Olur olmasına da nerede olur? Ya da bir gün belirleyeceğiz,bütün şehirlerdeki üyelerimiz,kendi şehirlerinde katılacak,tek başlık altında ,resimleri ve videoları yayınlayacağız.....:) Ne dersiniz ?

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@Tuğrul

öylede olur ama ben daha çok çadır kuralım 2- 3 günlük bir şenlik ve organizasyon yapalım gibilerinden düşünmüştüm arabalarla da gelinebilir etkinkiller düzenlenebilir . ve her sene bir yer belirlenir . çok da hoş olur bence

• Beğen
Tepkiler: nikanam

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
tuğrul bey haklı.
hepimizin aynı yerde buluşabilmesi mucize gibi bişey.
ancak belirli şehirler tespit edilebilir, herkes kendisine en uygun yeri seçer.
örneğin ben denizli'de olmama rağmen, izmir'deki arkadaşlara
katılmayı tercih ederim. burda sayımız ne ki zaten.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
arkadaşlar olsa müthiş olur.bence her şehirde bisikletforum adı altında şenlikler düzenlenebilir.turlar vs.
ondan sonra burada bu portalda paylaşılır fotolar ve yazılar.
sevgiler saygılar.

• Beğen

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
1) Büyükşehirlerde toplanılacak İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi
2) Büyükşehirlere yakın olan çevre illerdeki üyeler de, b.şehirlerdekilere katılacaklar.
3) İş bölümü yapılacak.Etkinlik sorumlusu, iletişim sorumlusu, ulaşım sorumlusu, yiyecek sorumluları, fotoğraf/video sorumluları vb.
4) Etkinlik tarihleri aynı olacak, aynı gün tüm b.şehirlerdeki medyanın da orada olması sağlanacak.
5) Forumdaki bisiklet mağazaları da mümkün mertebe o gün yapılacak olan etkinliğe katılacaklar.Kampanyalı ürünlerini en güzel elden çıkarma fırsatı da olur onlar için ;)
6) O gün mutlaka 1 ay önceden bildirilecek, herkes yarışa gidecekmiş gibi o günü bekleyecek, çalışıyorsa izin alacak, meşgalesi varsa erteleyecek, özetle önemseyecek.
7) Çünkü o aynı hissi paylaşan azınlıktaki insan grubu biraraya gelip, bu güzel aracın varlığından bile haberdar olmayanlara gövde gösterisi yapacak, yeniler tanışacak, ortalar kaynaşacak, eskiler koklaşacak :)

Buyrun size hareket planı :)
Ben askerde olsam bile böyle bir günü yaptığınızı sonradan açtığınız konuyla da olsa görmeyi ümit ediyorum.

Bixekolik

Daimi Üye
Tepki
193
Bence hepimizin katılacağı bir etkinlik olursa en azıından aile oldugumuzu haykımak isterdim.
Bizi buderecede birbirimize baglayan bisiklet aşkı baharın doğusuyla bunu organize etmek hepimize hayırlı olsun
not... <Etkinligimiz birlikte anca beraber kanca beraber olsun sehir farketmez>

• Beğen

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
Kesinlikle hayata geçmesi gereken çok güzel bir fikir. Bir grafik tasarımcı olarak tanıtım çalışmaları için elimden gelen yardımı yaparım, Antalya ekibi olarak bölgemizde kusursuz ve çok renkli bir organizasyona imza atabileceğimize eminim, tüm diğer bölgelerdeki arkadaşların da aynı şekilde birbirinden güzel ve özenli etkinlikler düzenleyebileceklerini düşünüyorum, ayrıca sesimizi duyurmak için de eşsiz bir fırsat olur böyle bir gün!

• Beğen

billcycle

Üye
Tepki
27
çok güzel bir fikir bence de ama benim de aklıma ilk etapta, tuğrul bey'in de dediği gibi "nerede?" geldi. birbirine yakın şehirlerdeki katılımcılar seçilen bir şehirde buluşabilir hatta oradan oraya da bisikletle gidilir arabadan ziyade.. ne olursa olsun güzel fikir.

• Beğen

hakan 48

Üye
Tepki
14
Bolu civarı hem İstanbulu hem Ankarayı ve yakın çevredeki arkadaşları bir araya getirir.Bu birliktelik çok daha görkemli olur.Hatta isteyen günü birlik etkinliğe katılabilir isteyenlerde 1 gece çadır konaklamalı 2. gün etkinliklerine devam eder.Sonuçta nerde olursa olsun harika bir şey!!!

• Beğen

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
kesinlikle çok güzel olabilir, etkinliğe katılımcı sayısı yüksek olursa katılımcılara bunun maliyetini aşağı çekebilecek sponsorlar ayarlanır, fuar havasıyla yapılabilir. Fakat nasıl bir organizasyon olması düşünülüyor? Biz yazın Avşa adasında 10 günlüğüne bir villa kiralayıp hem bisiklete binmek hemde deniz kum vs ihtiyacımızı karşılamayı düşünüyordum, büyük bir organizasyon yapacaksak hem gidilecek yerin belediyesinden destek alabiliriz hemde ciddi sponsorlar bulabiliriz...

• Beğen