Bisiklet forum forması

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Güzel çalışmalar çıkıyor inşallah fikir birliğine varıp bir forma ortaya çıkar,emek harcayan tüm arkadaşların ellerine sağlık...Oktay hocamızın yaptığı formada gayet güzel lakin arka formda ÖZGÜRLÜK İKİ TEKERDE yazsa daha iyi olabilir diye düşünüyorum:D

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Soner UĞUZ

bisikletle atatürk'ün ne alakası var? bir bisiklet formasının üzerinde atatürk resmi neden olmalıdır, anlamak için soruyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
tartışma yaratmaya çalışmıyorum, bu konularda söyleyecek çok şey var fakat yeri burası değil, farkındayım.
sorumu da ona göre sordum ama aynı şekilde cevap verirsem bir tartışmanın içine gireceğiz.

ben kemalist değilim, bir bisikletforum forması yapılırsa bunu mutlaka satın alıp giymek isterim fakat üzerinde atatürk resmi olursa giymem.

muhtemelen forumda böyle düşünen insan azdır ve olanlar da bu fikrini yazmaya çekiniyorlardır.
herkes forma hakkında şahsi fikrini, talebini belirtiyor, ben de aynısını yapıyorum. zaten konunun başındaki ankete "formada atatürk resmi olmalı mı" şeklindeki şıkkı da ben koymadım.
önemsenip önemsenmemesi, insanları kızdırıp kızdırmaması konusunda yapabileceğim bir şey yok.

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
tasarımcı arkadaşın,kutuplaşıyoruz lafına katılıyorum.
İsteyen arkadaşlar rozet halde sonradan takmak isteyebilir, istemeyenin ise forma üzerinde sildirme gibi bi şansı olamaz

• Beğen
Tepkiler: Tahir Keskin

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ahmet fatih elbir

ben derdini kimseyi kızdırmadan anlatmayı çok beceremiyorum, bu daha makul olmuş teşekkürler.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
[QUOTE= bir bisikletforum forması yapılırsa bunu mutlaka satın alıp giymek isterim fakat üzerinde atatürk resmi olursa giymem.

Senin yerin burası değil WOW turkey,siyasetini orada yap.Düzgün giden konunun içine etmede bir numarasınız.
EKLEME:Her türlü Sram,Shımano,Cateye vs vs.. reklamları giyersiniz ama formada en ufak köşede bir Atatürk resmi olması bu kadar koyuyor insana değil mi.Yazıklar olsun utanıyorum ne biçim bir memlekete döndük.Kurtuluş Savaşında,1.İnönü,2.İnönü Sakarya Dumlupınar,Çanakkale,Büyük Taarruz insanlar boşuna ölmüş,milletin Kurucuya bile saygısı kalmamış,bari bir TÜRK BAYRAĞINI ÇOK GÖRMEYİN FORMAYA,he onuda formada taşımaya utanmazsanız yoksa boşuna zahmet olur.

Tepki
54
İsim
Abdullah Keleş
Bisiklet
Scott
arkadaşlar ellerimize balta alıp bu formu parçalamayalım. burada herkesin ortak noktası bisiklet. farklı düşüncedeki insanlar dünyanın her yerinde olduğu gibi burada da var ve en önemlisi olmalı da.

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar yanlış anlaşılmaması için dile getirmek istemiyordum fikrimi, sonra konu tatsız yerlere çekiliyor.

Lütfen Atatürk resmi istemeyişimi siyasi olarak algılamayın şahsi bir tercihtir. Eğer resimli bir formaya karar verilirse almam, karara saygı gösteririrm.

Ben forumu ve siz arkadaşlarımı çok seviyorum, gereksiz yere gerginlik oluştuğunda çok üzülüyorum.

• Beğen
Tepkiler: M.A.Y.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@abdullah keleş

evet önerdiğim şey aynı çıkış noktasıyla, farklı dünya görüşünde olan insanların da giyebileceği bir forma olması.

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Formada Atatürk resminin olmasının ne zararı var acaba? Nesi rahatsız ediyor?

• Beğen
Tepkiler: Berke

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
forma yapılacaksa herkeze hitap edecek düzende olması en iyisidir sonradan alan kişi özelleştirmelidir

B.Konak

Üye
Tepki
94
Bisiklet
Trek
Öncelikle yapılacak ilk hareket bir anket açıp bisiklet forması hazırlanması durumunda almak isteyecek kişilerin tahmini bir sayısını ortaya çıkarmaktır. Böylece bu işin mali boyutu da ortaya çıkar. Formanın hazırlık aşaması ise renkleri oylamak, deseni oylamak şeklinde devam etmektir. Üzülerek söylemek zorundayım ki aksi takdirde bu konu şehir efsanesi olarak kalacaktır. Kalabalık bir forum kitlesi olduğumuzdan farklı düşüncelerin çıkışı da olacaktır. Bu yolu izlersek sonuca daha hızlı yaklaşırız düşüncesindeyim. Forma basım süreci tecrübeyle sabitlenmiştir.

Saygılar,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mert E.

hiç bir zararı yok. sadece bu forumun bir üyesi olarak fikrimi söyledim ve "ben giymem" dedim.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.