Bisiklet forum forması

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

B.Konak

Üye
Tepki
94
Bisiklet
Trek
Arkadaşlar ne oldu ANKET ???

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Hüseyin Külcüoğlu

Ben bu formayi tuttum, cok güzel ve sade olmus. :in: Ben formalar yapilinca kesin birtane mavi beyaz siyah, birtane kirmizi beyaz siyah ve celeste uyumlu renklerden siparis verecegim. Insallah almanyayada yollama sansi vardir.

Tepki
57
Tasarimci arkadaslar baska tasarim yapan var mi? Yoksa simdiye kadarkilerden mi oylama yapacagiz?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gökhan Taflan

Aktif Üye
Tepki
204
Bisiklet
Merida
Forum yöneticilerimizden ricam bu forma için sponsor görüşmesi yapabilirlerse ve fiyat konusunda formaiste sitesi ile görüşüp bir netlik kazandırabilirlerse kaç kişinin forma alabileceğini daha kolay belirleriz. Sonra taze bir başlık altında modelleri toparlar oylamaya sunarız. Alternatif olarak bir kaç model ve hangi modelden kaç tane yapılacağını belirleriz. Bu konuda yardıma ihtiyaç duydukları noktada ben de yardımcı olurum yapabileceğim işlerde. Böyle devam ederse 23 sayfada sadece modellerin yayınlandığı bir konu olarak kaldı ve öyle gidecektir.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Konuyu canlandırıyım . Yöneticiler bu projeyi desteklemiyor gibi . ??? Net bir açıklama gelmedi.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Emre GÜLEN

yoneticiler de sizin gibi normal insanlar :) sponsor konusunda siz ne yapabilirseniz bizim elimizden de o kadari geliyor desteklemeyecek bir durum yok yani.Ben kamu gorevlisiyim calistigim kurum zannetmiyorum reklam versin :) Edip kezza oyle :).

Soyle bir bilgi verebilirim Ulas bu formaya sponsorluk icin calisma yapiyor eger bir gelisme olursa muhakkak yazacaktir.Bu konuda herkes tanidigi sponsor olabilecek bir firma ile gorusebilir.

• Beğen
Tepkiler: Edip D.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@Ferhat Köse

Sponsorluk için benim aklıma gelen ilk firma delta bisiklettir zaten. Ulaş beyde delta bisikletle bağlantısı olan birisi gibi. Benim kastettiğim net bir anket,model belirlemekti. Sonuçta sponsorun çıkması için ortada sponsor olunacak birşeyin olması lazım.
Yoksa siz yöneticilerin olağanüstü güçleri olan canlılar olduğunuzu düşünmedim hiç :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Emre GÜLEN

Bir onceki mesajimda belirtmistim Ulaş bu konuda bir calisma yapiyor sonuc ne olur bilinmez ama iyi kotu hepimizin surekli calistigi gorustugu bir firma var onlara da sorabiliriz sponsor olmak isteyip istemediklerini.Bu sene doviz kurlari yuzunden satis grafikleri dusecektir diye tahmin ediyorum cok da ümitlenmemek lazim benim dusuncem.Fakat iyi bir sayi elde edilirse uretici firma fiyati oldukca asagi ceker.Sponsor bulunamadigi taktirde secilecek guvenilir bir kisiye once para gonderip beklemeye razi olunursa cikacak sayiya gore o arkadas da firmayla pazarliga oturur para artarsa herkese geri yollar.

Abdullah.R

Forum Demirbaşı
Tepki
958
İsim
Abdullah Ramazanoğlu
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Forma yaptırmak yerine, daha pratik ütü baskılı çıkartma yaptırmak nasıl olur? İsteyen istediği formayı, t-shirtü, montu, artık aklına ne gelirse alsın, bisikletforum temalı çıkartmayı yapıştırsın. Arka ve ön için farklı çıkartmalar hazırlanabilir, isteyen istediğini (veya iki tarafı da) kullanır.

Çıkartma ucuz olacağından kolayca sponsor bulunabilir ve bedava dağıtılması mümkün hale gelir - formaya göre çok ucuz olacağından sponsor da gerekmez aslında. Mevcut grafik tasarımlar büyük ölçüde aynı kalır, sadece tasarımları büyük bir göğüs ve sırt çıkartması boyutlarına indirgemek gerekir. Ön çıkartma tek parça olabilir, fermuarlı giysilerde baskıdan sonra maket bıçağıyla fermuar boyunca kesilerek sağ-sol birbirinden ayrılabilir.

Formanın genel renk ve deseni, kalitesi, fiyatı, pazarlık payı, uzun/kısa kollu olması, yakası, fermuarı, yazlık/kışlık olması vb. teferruatların hepsi tek kalemde çözülmüş olur böylece.

Bu da başka bir fikir. :)

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME

Caner Kaya

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Kron
@volkan a

Siyasi görüşümüzün birbiriyle yakından uzaktan alakalı olmadığı çok açık, fakat size katılıyorum. Farklı görüşlere saygı göstermeliyiz. Biz Atatürk'ü onu sevmeyen insanların da bu ülkede özgürce yaşamasına olanak sağladığı için seviyoruz. Şimdiki diktatörlerin aksine. Bisikletle O'nun bir alakası olmadığı için, böyle bir formanın herkese hitap etmeyebileceğini düşünerek hareket etmeliyiz. Ayrıca kimse de saldırgan bir tavır içerisine girmemiş, sakin sakin böyle birşey olursa almayacaklarını belirtmişler. Herkese sağduyuları için teşekkür ediyorum. Bol pedallar!

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar konu artık (link) linki üzerinden gidecektir. Anket açılmıştır. Hadi bakalım ne olacak.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.