Bisiklet forum forma tasarımları anketi

Hangi grafiker veya arkadaşın çalışmasını beğeniyorsunuz

• 1.Eser Sevinç

• 2.Hüseyin Külcüoğlu

• 3.Oktay Erkan

• 4.Forma İste Firması

• 5.Hüseyin Gündoğdu

• 6.Yusuf Yılmazvural

• 7.İhsan Gencer

• Toplam katılım
    244
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Caner Kaya

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Kron
@Eser Sevinç

Ahmet Can Bey'in kötü niyetli olmadığını düşünüyorum. O da tıpkı benim gibi çok ama çok beğendiğimiz tasarımların birden geriye düşmesi nedeniyle böyle bir yorumda bulunmuş. Arkadaşlar forumumuza ait formalar giyeceğiz bence bunun tadını çıkarmaya bakalım müthiş bişey bu şimdiden heyecanlanıyorum :) sevgiler

Scudo

ahmet can sahin

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Cube
Bunu senden mi öğreneceğim.Ucunun nerelere dokunduğu konusunu kendi açından nedense hiç dikkate almıyosun.Diğer başlıklarda insanları senin gibi düşünmediği için yobaz addeden ben değilim!!Neyse ben kendi düşüncemi söyledim tartışma yaratmak amaçlı değildi.Sadece senden; rahatça ifadeler kullanmak adına ilham aldığımı belirtebilirim.
Herkeseten; verdiğim rahatsızlık yüzünden özürdiliyorum.

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@Eser Sevinç

Oylama bence konuya yazılabilirdi. Yani kim hangi formayı istiyor konu altında yazabilirdi. Böylece hangi ürüne ne kadar talep olduğunu net bir şekilde öğrenmiş olurduk. Tabi kesin alacaklar yazıcak çünkü almayan insanın oy kullanması da garip değil mi ?

Mert S.

Daimi Üye
Tepki
224
Bisiklet
Carraro
@Hüseyin Külcüoğlu

Ben diyelim ki Forma iste firmasına oy verdim. Fakat başka tasarımcının forması basıldı, beğenmezsem neden alıyım?

Tepki
0
Bisiklet
Sedona
Hüseyin Gündoğdu nun tasarımları benim favorim .

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ahmet can sahin

Bunu benden veya başkasından öğrenip öğenmemen önemli değil, önemli olan insani olarak öğrenmen.
Kime yobaz dediğimi net anlamamışsın. Eğer sen de trafikte diğer insanların hayatını hiçe sayarak araba sürüyorsan sen de yobazsın gözümde. Yoksa o yazıda Atatürk`ü sevmeyenlere yobaz demedim.
Ben söylediğim kelimenin yanlış anlaşıldığını fark edip daha sonra daha net olarak açıklamasını da yaptım. Söylediklerimin nereye gittiğinin farkındayım ama sen değilsin.

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@Mert S.

Baskı işleri talep üzerine işler. Yani şöyle örnek vereyim. Siz 50 adet kartvizit bastırmak istiyorsunuz. Ama nereye giderseniz gidin minimum 500 - 1000 adet basarlar. Arz - Talep ilişkisini kastediyorum. Ha siz kendinize bu tasarımı seçtiyseniz sizi tutan yok gidip bastırabilirsiniz.

Oktay Erkan

Daimi Üye
Tepki
829
Bisiklet
Trek
Anladığım kadarıyla formaiste.com firması/sitesi bastıkları tasarımları kendi portföyüne ekliyor ve daha sonra başkaları da bunları satın alabiliyor.
Örneğin aşağıdaki kedost forması listelerinde var. Ben istesem bunu alabilirim sanki.
Dolayısıyla forum üyeleri ya da sonradan üye olanlar, daha sonra da BF forması satın alabilirler. Belki aynı fiyat olmaz ama bu mümkün görünüyor.

http://www.formaiste.com/Galeri/Urunler/BiS-170-MODEL_urun_13152445.jpg

Ayrıca firma zaten 50TL'ye istediğinizi basarım diyor. Burada seçilmeyen ama çok beğenilen bir tasarım için isteyenler görüşüp bastırabilirler.

Tepki
57
Eser beye oy verdim cunku istedigim tasarimi(sehirlerin yazilmasi) sagolsun yapti ve bence cok da guzel oldu. Ayrica onde ve arkada birer isim ve ambleme varim ama her yere yazmak ve ayni logoyu koymak bence iyi olmuyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Mert S.

Daimi Üye
Tepki
224
Bisiklet
Carraro
@Hüseyin Külcüoğlu

Tabii haklısınız, benim demek istediğim buraya "kesin alıcam +1" yazmam doğru olmaz. çünkü oy verdiğim kişinin (siz) tasarımı yapılmazsa büyük ihtimal almayacağım. O yüzden henüz anket aşamasındayken sayı hesabı zor olur diye düşünüyorum.

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@Mert S.

Şimdi tshirt baskı işleri nasıl işliyor inanın bilgim yok. Sadece tasarım kısmı beni ilgilendiriyor. Olması gereken renk kodunda ve uzantıda teslim ederim. Ki çoğunluğu vektörel olarak tasarlanıyor. Photoshop ile çalışma yapsaydım şayet inanılmaz şeyler çıkardı ortaya fakat ben daha nizami olması açısından ve bisiklet formalarını inceleyerek vektörel çalışmayı tercih ettim çünkü baskıda sorun yaşanmaması için bu şart.

Bakın sekiz.com için zamanında birkaç tasarım yapıp yollamıştım, yüksek oy alan birkaç tasarımım var. Fakat orada yüksek oy alanları değilde kendi kafasına uyanları basıyorlar. Özellikle kendi bünyesinde çalışan tasarımcılarına yaptırıp basıyorlar. Çünkü her satıştan %10 veya %20 kadar kazanıyorsun. Tam olarak ne kadar hatırlamıyorum. Sırf bu yüzden oraya çalışma göndermeyi bıraktım.

Buyrun bu da profil linkim (link)

Zaten oylama bitiminde kimlerin hangi ürünü alıcağını öğrenmiş olucaz. Sonuçlanınca sipariş için isim falan yazdırılıcak mı nasıl olucak görücez. Saygılar.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
3 gündür sadece 166 kişi oy kullanmış katılım neden bu kadar az. Ben daha çok ilgilenen olduğunu sanıyordum . :eek:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Forma eleştirisi yazanlar daha fazlaydı eleştirmek daha hoş geliyor herhalde insanlara buyrun seçin o zaman diyorsun boşver bana ne diyorlar.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Oylama pazartesi sabahı son bulacaktır.

Bilgilerinize sunulur.

Tepki
54
İsim
Abdullah Keleş
Bisiklet
Scott
hayal kıtıklığına uğradım. minumum 1000 kişi ve üzeri beklentim vardı.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@abdullah keleşHocam mümkün değil o dediğiniz rakam zaten bir çok kişi de fiyat konusunda yan çizecek .İşler böyle yürüyor maalesef....

Tepki
57
Cogunluk saglanamasa, sponsor bulunamasa, indirim yapilamasa da fiyat 50 tl olacak yani diger her turlu formanin en az yari fiyati ve tasarimi bize ait.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.