Bisiklet Forum forması

Tepki
70
DİP NOT:
arkadaşlar bazı arkadaşlar özelden konuşalım tasarım konusunda falan diyor fakat temasa geçtiğimde " aaa neden yazdım ki valla yardımcı olamıyacağım" deyip biraz ayıp ediyorlar...

Scudo

ffavori

Üye
Tepki
2
arkadaşlar yönetim benimle irtibatya geçerse size her konuda destek verebilirim. forma imalatı ve tshit imalatı üzerine çalışıyoruz zaten...ayrıca sitenizden zaten 10 asrkadaşımıza şu anda forma yapıyoruz

• Beğen
Tepkiler: ilyasss

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@ffavori

Madem yapılan bir forma var neden örneklerini göremiyoruz. Yada böyle bir girişim neden önceden bildirilmiyor yönetime...

Biz büyük bir forumuz ve aileyiz. Forma ve T-Shirt gibi temsil ürünleri önemli şeylerdir ve öyle herkez istediğini istediği gibi yapmaması (yapamaması) gerekir... Siz bir forma yapıyorsunuz ama belki o forma rengiyle, tasarımıyla gerçekten forumu doğru yansıtabiliyor mu ki bu arkadaşlar kendilerine forma üretip giyebiliyorlar... Giyecek arkadaşları belki tanıyorum belki tanımıyorum ama bu işin böyle olmaması gerektiğini biliyorum...

Forma olacak ise ortak bir karar olmalı ortak bir tasarım üzerinde. Etrafta herkesin üzerinde başka başka şeyler olursa bir anlamı olmaz aile kavramı olmaz...

Ayrıca halen forma içinde ciddi bir tasarım görebilmiş değiliz... Yani forma olsun logo olsun bişey olsun ama birkaç örnek olsun, ciddi örnekler elle tutulur gerçekten kullanılabilir örnekler... Ben tasarımcı yada üretici değilim ve bu konuda deneyimimde yok ama formalar hakkında şunları söyleyebilirim...

* Kesinlikle nefes alır kumaştan üretilmeli...
* Baskılar formanın gözeneklerini kesinlikle kapatmamalı, böylece formanın özelliği kaybolmamalı.
* Arkasında en az üç (3) adet cebi olmalı ve mümkünse etek kısmı çok sıkı olmayan ama formanın yukarı tırmanmasını önleyecek kadar sıkılıkta lastikli olmalı...

Ayrıca maliyetine bile verilecek olsa olabilecek en kaliteli olma ki uzun ömürlü olsun... Çünkü herkez 40YTL fiyat ile 2 adet (80YTL) forma alıp eskitemez ama 60 YTL ye en kalitelisini alıp uzun süre giyebilir...

Tepki
70
@ffavori

sizinle daha öncede konuştuğumuz gibi imalatınızda bulunan formalara ilişkin burada açıklayıcı bilgiler yazarsanız insanları aydınlatmış olacaksıznız. en kısa zamanda telefonla irtibat kucağım sizinle..

dreamboys69

Daimi Üye
Tepki
491
linkteki siteye bir bakın derim
(link)
tabi orada tasarlıyıp burada bizlerle paylaşırsanız sevinirim

Hay.alper.est

Aktif Üye
Tepki
52
Kulağa hoş geliyor bisikletforum forması ama lütfen işlevseliğini unutmayın reflektör,ter tutmayan vb.gibi sadece formayla kalmasınıda tayt,rüzgarlık,yağmurluk, en kötü ihtimalle benim tahminim 100 adet satılır.Tabi bundan kar edilmesi güdülmemeli maliyetine satış olmalı.En önemliside orjinal olmalı sadece bizlere özel.

Tepki
38
Bence bu konuda adım atılırken asla kar amacı güdülmemeli sadece reklam ve birliktelik düşünülmeli diye düşünüyorum

Fiyat çok önemli lütfen bu konu havada kalmasın

saygılarımla

Hay.alper.est

Aktif Üye
Tepki
52
Forma işi yan yattı çamura battı.Kimsenin niyeti yok anlaşılan.

Serhatb55

Aktif Üye
Tepki
54
Arkadaşlar bugün boş zamanım var siteye uytgun photoshop ile güzel bir iki forma tasarlayacağım. Bitince resimleri gönderirim.

Forma olayı bence çok iyi bir fikir... ancak bunun öncelikle üretimi (gerçi ben anlamamda) bu aralar çok kolay olmayabilir. eskiden samsunda böyle baskı yapan yerler vardı... tşört vs. istedeiğinniz resmi yazıyı vs. basıyorlardı. ancak şimdi öyle yerler varmı bilmiyorum. ilk etapta bunun gibi konfeksyonlarda üretimi yapılabilir diye düşünüyorum.
ancak bu işlerle uğraşan bir arkadaşın yardımcı olması gerekli...

Serhatb55

Aktif Üye
Tepki
54
İşte buda benim çalışmam... sade olsun istenildiği için böyle yapım.. beğenineze sunarım...

arkada turkuaz decallerde pas ve limon rengi kullandım...
Ayrıca nikcname vs. yazılırsa diye örnek verdim.
"İstediğiniz şekilde düzenleme vs. yapabilrisiniz. PDF dosyasında layerler halindedir..."

http://img9.imageshack.us/img9/2701/underi.jpg

tunermurat

Daimi Üye
Tepki
61
bunu yaplım derim başkasının reklamını yapacağımıza kendi reklamımızı yapalım
. iyi forulmlar .

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
Arkadaşlar konuyu açan arkadaşıma çok çok teşekkr ediyorum.Herkes siteyi merak ediyor genelde.Ama 10 dk sonra unutuluyor.Hepimizin üzerinde bir forma yada şehir içinde binerken bir t-shirt olsa gerçekden hiç kötü olmazdı.Hemde üye sayısı hortlar bisiklete ilgide artardı.Eğer basit bir t-shirt tasarımı yaparsanız burada Satex diye bir yer var ben burada yaptırıp herkese yollarım.Tabi fiyatını falan araştırmam lazım.Okullara falan t-shirt yapmışdı bu firma.

Veto8

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Sora Tekstil başlığında belirttiğim gibi Sora'dan Girayhan Bey buradaki forum üyelerini temsil eden bir forma tasarımını birlikte yapmamız fikrini sundu. Bu forma forum üyelerine yüzde 30 indirimli satılacak. Bu başlık altında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Bisiklet Forum ismi ve logosu kullanılamıyormuş malesef, bu da aklınızda olsun. Umarım herkesi memnun eden bir şey çıkar ortaya.

recepB

Aktif Üye
Tepki
351
İsim
recep
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bana kalırsa formalar forumunda rengi olan açık mavi tonları üzerine olabilir. Onu dışında güzel bir sloganda olabilir.

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Eğer forumun ismi ve logosu kullanılamayacaksa ilk aşama olarak, sponsor alınacak mı formaya buna karar vermek lazım. eğer alınacaksa sponsor bulunup tasarım aşamasına geçilebilinir.
sponsorsuz devam edelim deniyorsa içimizde bir tasarımcı arkadaş varsa yardımlarını esirgemesin. Ya da Girayhan Bey'den yardım isteyebiliriz tasarım konusunda. Bize birkaç tasarım örneği verirse aralarından seçebiliriz.

Keşke bunu forum yetkilileri düzenlese, hem forum adı ve logosu kullanılmış olur hem de koordinasyon daha sağlıklı ilerlerdi diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.175
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Buna gerek yok.Forum üyelerine her daim yüzde 30 indirim yapsınlar. Daha makbule geçer.
Harika fikir :harika: madem kendisi böyle bir fikir ortaya attı bizde kendisini şiddetle destekliyoruz bu konuda,model renk bir sürü kafa karışıklığındansa %30 şahane olur.