Bisikletforum - Alışkanlık yapar...

Serdar Sarı

Daimi Üye
Tepki
77
Bisiklet
Cannondale
Eğer foruma yeni üye olmuşsanız veya olmak üzereyseniz size bi önerim olucak. Forumun logosunun yanındaki "alışkanlık yapar" sloganını ciddiye alın derim :D

Ben foruma katılalı yanlızca 1 ay oldu ama buradaki ortam gerçekten o kadar sardı ki şuan tüm sosyal ağlardan daha fazla vakit ayırıyorum bu foruma. Hatta sosyal ağlara bakmayı bile bıraktım denebilir..
Bu güzel ortamda yer almaktan mutlu olduğumu belirterek forumdaki başta tüm admin/modarator ve üye arkadaşlara teşekkür ederim, sayenizde çok şey öğrendim ve kendi bildiklerimi de öğretmeye çalışıyorum .

Herkese iyi pedallar :)

• Beğen
Tepkiler: ProfessionaL
Scudo

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Gezi Parkı hadisesindeki siyasi yaklaşımın forumun havasını biraz bozduğunu düşünüyorum. Ben de yeni üye olmama rağmen her daim forumdayım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu gece uyumayayım dedim, ara sıra açıyorum yine burayı hareketlenme olmasa da :)

Serdar Sarı

Daimi Üye
Tepki
77
Bisiklet
Cannondale
@mtkeskin

Siyaset ve tarihle ciddi anlamda ilgilenen biri olmama rağmen herseyin bir yeri var diye dusunuyorum. Bence böyle bi forum siyasetten uzak bir yer olmalı :)

• Beğen
Tepkiler: M.Gürkan

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
forumu bide 2 sene once gorseydiniz

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
Bf candır.Bu sitenin tek eksigi cyclingtr gibi bir makale arsivinin olmamasi

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Hani Çipetpet vidyosu var ya. Adam "bunlar sadece amatör eğlendirir. Profesyonel lezzet alamaz" diyor.
O durumda şu an forum.

Gerçekten bir şeylerden anlayan, gerçekten güzel tavsiyelerde bulunan 1-2 üye var, başka da yok. Geri kalanı bütün forumu yanlış yönlendiriyor.
Daha 5-6 ay öncesine kadar yol bisikleti çok narindir, hemen kırılır diyenlerle tartışıyordum burada :/

Maalesef uluslar arası forumlardaki gibi bir bilgi zenginliği yok.

Tepki
5
Bisiklet
Trek
Ben fazla bisikletimi satmak için ilan açayım dedim. Üye olunca bir titreme geldi. Sanırım bisiklet virüsü kaptım, bağımlılık yaptı. Satmaktan vazgeçip kendim sürebilirim yani :)
Güzel bir ortam oluşmuş, güzel faydalı bilgiler paylaşılmış ve paylaşılıyor. Gördüğüm en iyi 2. forum :alkis:
Birbirimizi sevelim sayalım, ona buna bakmayalım. Dostluğumuz, kardeşliğimiz kazansın.
Forumumuzda emeği geçen herkese teşekkürler.

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@Gökhan Toros

Güzel tespit Gökhan. Bisiklet kültüründen ne kadar anladığımızla parlel olarak içerik ve paylaşımlarda malesef değişmiyor, değişmesini de beklememek lazım. Olanla yetineceğiz.