Bisiklete ses sistemi

Scudo

Excited

Üye
Tepki
1
@andac

biisqlet belki olurda bir gün alıp başını giderse bi yere çarpmammak için yapmıştr :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Aman tanrım, sonuna kadar izlemeye dayanamadım. O adam o ses sistemiyle Mozart dinlese ne fark eder? :D

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Emin olun o adamın hayalinde Honda Goldwing vardır. Saygı duyamıyorum...

basar

Daimi Üye
Tepki
189
@Uğur Taşdemir

:D:D:D: hahahheehe
çöpün yanında poz vermiş hakkaten....
Of ya of..... üzülüyorum bi taraftan...

hulyaars

Forum Demirbaşı
Tepki
222
arkadaşlar evet bu yapılan çevreye rahatsızlık verici ve şık değil ama bide şuaçıdan bakarsanız belki sahip olduğu ve değer verdiği tek şey bisikletidir ve bisikletine yaptıklarıyla kendince iyi bişeyler yaptığını düşünüyodur, bakış açısına göre değişir.Ayrıca Türk usulü bisiklet olmasıyla ilgisi yok bilinçle alakalı bi durum.ben böyle bir bisikleti göstermekten utanabilirim ama arkadaş yayınlayarak başarısını aleme gösteriyor işte:)

CROSSCU31

Daimi Üye
Tepki
31
bencee çokk güzel bir icat yapmış adam onnla adalarda bi gezcen süper olur

kalkmazdüşmez

Daimi Üye
Tepki
213
Bence bayağı bi emek ve kafa patlatmış takdir etmek gerekir...
Dün gece Bostancı sahilde gezerken bi adet ses sistemli bisiklet geçti yanımızdan
arka bagaj ın üstüne wooferle 3 adet kolon monte edilmişti..Karanlıkta göremedik mp3 mü? ipod mu ?diskman mi ?Takılıydı göremedik....

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
bisiklete baya bir emek harcanmış,takir etmek gerekir ama gerekli mi değil:D
birde kaydırırken 5 kere tekrar gösteriyor,ön kaldırıyor...bunlar komik

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Doğrusu ben taktir ediyorum, Türkiye'de boş iş yapan hatta hiç yapmayan birçok insan var..

Tabiki bu bisiklet ile ne yol gidilir nede trafiğe çıkılır, hepiniz televizyonda görmüşünüzdür arabalarda modifiye yapan atölyeler var bunlar bazen sırf fantazi olsun diye içine havuz koyanlar, üstüne paintball silahı ekleyenler veya tavanını santranç tahtasına dönüştürenler, projeksiyon, lcd vs.. ekleyenlerle dolu.. Bu araçların extreme olanları zaten trafiğe çıkmıyor..

Yani ben buna sadece zevk amaçlı yapılmış ilginç bir proje, hobi olarak bakıyorum. Bu girişimden olumlu şeyler elde edilmezmi? bence elbette edilir, Mesela stop lambaları gerçekten işe yarayabilir. yani frene basıldığında arka stop lambasının daha güçlü yanması güzel olurdu.. Alarm sistemide orjinal bence. Eğer bu iki sistem gerçekten hafifleştirilip bisikletlere entegre edilebilir durumda olsa en azından arkanızı döndüğünüzde bisikletinizin çalınma olasılığı azalır diye düşünüyorum :) ama bu da bir başlangıç, kimbilir belki arkadaş ileride işleri büyütecek ve yurt dışından satın aldığımız onca pahalı aletin yerini tutabilecek hatta geçebilecek şeyler yapar.. Bu işler belli olmaz :)

poibra

Üye
Tepki
19
rochas haklısın ama emin ol o adam yaptığı o bisikletimsi araçla trafiğe de çıkar yol da gider :) O yüzden tepki duyuyoruz. Bende dayanamadım sonuna kadar izlemeye.

Hazır çöpün yanındayken bir tekme de benden :D

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
acıkcasını soylemek gerekirse ben aggressive'me dusunuyorum; Şahinlerin sonuna kadar seslerini acıp gezdikleri gibi benimde sonuna kadar sesini acıp gezme hakkım olduguna inanıyorum ve en azından ben sehir ortasında deilde ormanda dagda bayırda kısaca medeniyetin olmadıgı yerde bunu yapacam ...

bisikletci imajına gelince; yolda Şahinler kadar itibarimiz yok ! belki bu sayede yol dısına atılmaktan kurtulurum...

invasion

Üye
Tepki
6
Bence de hiç gereği yok. Müziği bu kadar seviyorsa bi insan, mp3 çaları da vardır muhtemelen, yada alır. Takar kulağına, istiyorsa açar sonuna kadar, ses kalitesi çok daha iyi olur.

Tepki
2
@tnt

YANİ BİRAZ DAHA AÇARSAN DAAHA İYİ OLUR MESELA SPEAKER I AÇIKLARSAN RESİMLERLE FELAN ?????????????BN BİR KAÇ YERE SORDUM AMA KOCAMAN 1+1 GÖSTERDİ BANA ?????????!!!!!!?????????

papilloniac

Daimi Üye
Tepki
78
aklıma ses sistemiyle donanmış motorlar geliyo da... :) bangır bangır müzik yayını yapmak....hem insanın dikkatini de dağıtıyo, tehlikeli de....en iyisi sağlam bir mp3 + kulaklıkla bu işi götürmek....