bisiklete başlangıç

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında furkantntn tarafından paylaşıldı.

1. furkantntn

furkantntn Yeni Üye

Adı:
    furkan t.
    Arkadaşlar büyük mağazalarda satılan dandik bisikletlerle günde 80-90 km yol yapmaktayım. günde 150-200 km yol yapacak bi bisiklet almak istiyorum 1500 lira gibi bir bütçem var. tabiki alacağım bisiklette konfor ve hız arıyorum sanki bu bisiklet hızımı kesiyormuş gibi hissediyorum. bütçeme uygun bir bisiklet önerirseniz sevinirim ayrıyeten istanbul anadolu yakasında araç trafiğinin nispeten az olduğu bi güzergah bilen varsa paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler

İlginizi Çekebilir

Fabian-Cancellara-aero-position.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2017-1-21_18-26-14.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
PicsArt_09-19-07.49.25.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...