bisiklete 2 kişi binmek

isparta32

Aktif Üye
Tepki
12
arkadaşlar ben bisikletimin arkasına genelde 1 kişi daha bindiriyorum. bir zararı olurmu bisiklete?

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Bisikler iki tekerlekli ve tek kişi taşımak amaçlı yapılmış bir araç... doğal olarak üzerindeki parçalarda ona göre yapılmıştır yani... Sen bi vos vos a 8 kişi binersek nolur tarzında bi soru sormuşsun...

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
vos vos'a baya fil sigiyo onu biliyorum bak :D
eskiden 3 kisi binerdik ama saglikli olmuo valla :)

isparta32

Aktif Üye
Tepki
12
en fazla arka jantlar yamuluyo. biz genelde arkaya 2 kişi, bagaja 1 kişi, seleye 1 kişi, kadroya 2 kişi, direksiyonada 1 kişi biniyo. 7 kişi yaptı demi :D. hey maşallah yokuş aşağı süper oluyo. kafalarda güzelse hele :D

Tepki
1
bizde acaba arabayla 5 kişi sığıpta denize gidebilirmiyiz diyoduk cevabı almış oldum bisiklet üzerinde 7 ve 5 kişi maşallah:D

isparta32

Aktif Üye
Tepki
12
tabi canım :D manyak oluyo. bianchi graffiti taş gibi bisiklet çelik( hi-ten ) :D

eskisehir

Üye
Tepki
0
arkadaşın bisiklete 3 kişi binmiştik ... garip bir duygu :D ama sakın deneme maksimum ve minimum 1 kişi.

isparta32

Aktif Üye
Tepki
12
yoo kafa güzel biniyoruz ama magandalıkta yapmıyoruz. bugün 6 kişi yokuş aşağı 50 km bastık :D

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@isparta32

virgüllerin konumları kafamı karıştırdı 10 dk da sağlamasını yapabildim .. doğruymuş evet bende 7 saydım:D ..
şoför içmesin de diğer arkadaşlar kafalarına göre takılabilirler sallanmazlarsa sorun olmaz gibime geliyor;) hem bukadar can taşıyor nebileyim çevirme falan olur zihni bulandırmaya hiç gerek yok bence ..
aman herkes kask eldiven gözlük taksın yani 50 km sürat az değil:eek:
Allah korusun nebileyim kazama maza falan olmasın deyim hani:( ..
not : yokuş aşağı da durmak zor olur fren sistemi neki acaba :rolleyes: hidrolikse balatalardan duman gelir valla :eek: birde yokuş yukarı çıkarken tahminim diğer altı kişi karbon menşeyli değilse şoför için zor olur ,tahminim seledeki inip ittiriyordur herhalde:D bildim mi:rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Hakan38

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@Hasan Hakan Koç
yok yok seldeki olamaz:rolleyes: bagajdaki daha müsait o ittirsin öndekilerden biri diriksiyonu kullanır diye düşünmüştüm:) ama in bin herkesin huzurunu kaçırmaya gerek yok bagajdakini ittirmesi daha makul;)

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@isparta32
bu seferde arkaya taktım:( arka neresi ola ki :rolleyes: hani seleyi çözdümde ;) onunda arkasında bir apratmı var:rolleyes:
yoksa bagajdaki arkadaşın sırt çantası na falan mı lokalize oluyorlar .. yada bagajdaki arkadaşın dizlerine basıp kendileri de ayakta el ele tutuşup öyle gidiliyordur taminim:) bayrak da sallarsınız birde yokuş aşşağı artıkın o bayrağın sallanmasına ve seyrinize doyum olamaz valla:D

• Beğen
Tepkiler: boreas

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
16 yaşındayken çok ısrar etmiştim önüme babamı bindirdim. sırf ben mutlu olayım diye 1kaç dakika o eziyete katlandı:D ama ben çok mutlu olmuştum
çocukluk işte... insan çocukken herşeyden mutlu olabiliyor. ama büyüdüğünde farklı oluyor herşey...

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

isparta32

Aktif Üye
Tepki
12
(link)

Arkadaşlar resimde de görüldüğü üzere 1,2,3,4,5,6,7 diye her bi kişinin oturduğu yeri gösterdim. arkayı anlamayanlar için, arka dediğim yer "3" numara ordaki demirlere kişi ayağını basıyo ve selede oturan adama tutunuyo :D biz düştük bi kere olan şöföre oluyo, bisiklet direk onun üstüne düşüyo.

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
@boreas

niye ezdin ki bizim yaşları senin yaptığın birkaç olaydan dolayı:7: bence biraz gereksizdi...