Bisikletçilerin favori film tavsiyeleri

Scudo

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
mile 22,
the equalizer 2,
mi6.

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
(link)
Filmin ilk 45 dakikası sıktı açıkçası ama sonradan çok fena toparladı..Amerika'da var olan ırkçılık konusu ve polislerin siyahi insanları sık sık öldürmesi konusu,o kadar muazzam işlenmiş ki..Özellikle başroldeki Daveed Diggs,şov yapmış resmen..O nasıl oyunculuktur öyle?!Oscar adayları arasında muhakkak olmalı,net..10/7

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
(link)
Bir uyarlama..İnsanlık tarihinin en önemli olaylarından birisi..Başrolde Ryan Gosling gibi kaliteli bir oyuncu (ki,filmi izleme nedenim) var ama film olmamış..Tatsız,tuzsuz bir film..Belki beklenti yaptım kendi kendime ama daha kaliteli bir film olabilirdi/olmalıydı..Yönetmeni bilmiyordum,film boyunca yönetmene salladım açıkçası,film bittikten sonra kim olduğunu öğrendiğimde de şaşırdım..Meğer yönetmen,la la land,Whiplash gibi olağanüstü iki filmi yöneten isimmiş..Damien Chazelle..Bu kadar kaliteli işlere imza atan birinden,beklenmeyecek derecede kötü bir yönetim..Filmin müzikleri de çok kötüydü..10/5

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
Başlık altında çok güzel film tavsiyeleri var :harika: Mutlaka değerlendirilmeli :cool:

Önceki sayfalarda muhtemelen var ama "LUCY" filmini yazayım ben de. Beynimizin %100'ünü kullanabilsek ne olurdu? sorusunun cevabı filmin sonunda veriliyor. Film 15. dakikasından itibaren sizi ekrana kilitliyor, çok iyi kurgulanmış ve filmin sonunu acayip merak ediyorsunuz, çünkü kahramanımız etkisinde kaldığı maddenin kanına yavaş yavaş karışmasıyla, beyni yavaş yavaş güçleniyor ve %10 olan normal kullanım kapasitesi %15, %20, %30 diye gidiyor ve her artışta yeni şeyler yapabilmeye başlıyor, %40'tan sonra "oha artık" demeye başlıyorsunuz :eek:

502900.jpg

slckats

Forum Bağımlısı
Tepki
1.140
İsim
Selçuk Atış
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Cyclocross

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
(link)
Bu senenin en iyi filmlerinden birisi..Oscar'da mutlaka birkaç ödül alacaktır..:harika:
10/7

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564

2018 ghost in the shell,1995teki animeyi tekrarlamışlar.

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.140
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@alper2508

Aynen, başlarda sıradan bir film gibi gözüküyor ama ortalara doğru, noluyoruz lan :eek: diyor insan. Bu filmden sonra bu filmi çeken adamın diğer birkaç filminide izledim aynı kalitedeydi.:harika:

@Serkan Mıstınoğlu
Dün bir bakayım dedim, kendi kendime kızdım,ben bu filmi nasıl kaçırmışım diye:agla: Biraz fantastik inanç unsuru dışlama dışında çok güzel bir filmdi. Genelde herkesin beklediği gibi einstein olur diye düşünürken...:D

@Fatih.acar
Yine akıllara kazanan bir filmdi,boyutlar arası yolculuğu çok güzel işlemiş.:harika:
Birkaç tanede ben yazayım, geçmiş sayfalarda yazılmıştır elbet ama olsun.
Akıl oyunları

Zindan Adası

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.151
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Leonardo reyizin filmleri ekseri güzel oluyor. Çokta efendi ayrıca kerata :) Türkçeye "sıkıysa yakala" şeklinde çevrilen aşağıdaki filmi de eğlenceli ve güzeldir. Tom Hanks usta ile iyi iş çıkarmışlar, film gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenmiş..

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
@uslsy hocam konu ile alakalı bir sorum olacak. 78 model birisi olarak büyüdüğümüz şartlar 90 ların globalizmi, MTV ,bilimkurgu kahramanları vb idi. Genelde filmlerde para ve gucun yozlastirdigi patron (jaws allien ) , polis (copland) vb filmler günümüzde din algısına yönlenmişken en son olarak çocuk kahramanlar ! -ki bu kahramanlar bayağı adam öldürüyorlar - çıkmaya başladı. Mesleginizle ve geçen bir konuda bahsettiğiniz için sormak istiyorum. Nereye gider bunun sonu ? Umarım konuyu dağıtmıyorum .

hardnrocker

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
hard rocker
Bisiklet
Kron
Rock müzik ve Queen sevenler kaçırmasın. Kavisli perdede izledim, imax alt yapısı da vardı sanırım. Sesler, kostümler, hikaye gayet başarılıydı. Özellikle Brian ve Roger karakterleri çok benzemiş. Freddie rolüne hayat veren Malek çok iyi çalışmış role.

raps.jpg