Bisikletçiler olarak artık birşeyler istemenin zamanı geldi

hangi bankalara yazdınız lütfen hepsini işaretleyiniz

• iş bankası

• yapıkredi bankası

• vakıfbank

• ziraat bankası

• garanti bankası

• diğerleri

• Toplam katılım
    28
Scudo

AliTürk

Üye
Tepki
33
Akbank , garanti ye gonderdim talep uMarım Ciddiye alırlar...

Ahmet Gürkan

Daimi Üye
Tepki
328
Bisiklet
Sedona
Ağlamayana emzik vermezler kardeşim, elimiz kopmaz ya, atalım maillleri. Ben Garanti Bankası'ndan başlıyorum valla, en azından büyük, merkezi şubelerine yapsınlar...

Daha önce Eryaman Optimum ve Akköprü Migros AVM'leri için bu tip girişimlerde bulunmuştum şahsen, mail attım, gittiğimde danışmaya şikayet dilekçesi yazdım, hatta Optimum AVM'nin sorumlu müdürüyle yüzyüze görüştüm, ağır da laf koydum, "3000-5000 araçlık otoparkımız var diye övünedurun siz, bir tane bisiklet bağlayacak yeriniz bile yok neye yarar, beş para etmez burası" dedim :) iki AVM'de de şu an bisiklet parkı var; bunda benim de katkım olmuşsa ne mutlu bana... Bu sabah Oran'daki Panora AVM'de bisiklet parkı olmadığını gördüm, sıra orada bakalım :)

Enes ÇALDIR

Aktif Üye
Tepki
94
Gaziantepteki tüm AVMlerde bisiklet motorsiklet parkı var Kampüsteki Garanti bankasıyla konuştum. Zaten üniversitede bikiklet projesi başlattılar. Bürsürü bisiklet aldılar heryerde bisiklet parkı var. Öğrenciler dilekdikleri gibi hiçbir üzret vs karşılığı olmadan bisikletleri kampüs içinde kullanıyorlar. Heryer bisiklet :) cennet gibi :)

Ahmet Bolgi

Forum Bağımlısı
Tepki
776
@Enes ÇALDIR

sizlere bu imkanları tanıyan zihniyete teşekkür ederim. darısı olmayan yerlerin başına.

Ahmet Bolgi

Forum Bağımlısı
Tepki
776
@Ahmet Gürkan

dediğinizde haklısınız ağlamayana mama yok malesef bunun bilincinde olanda az. alıştık hazıra, emek vermeden almaya. bu forumda binlerceyiz. nasıl bir güç olduğumuzu farkettiğimiz gün herşey çok daha güzel olacak.

mziyaeddin

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Mehmet Ziyaeddin UYANIK
Bisiklet
Marin
İş Bankası, Ziraat Bankası ve Yapıkredi'ye talep gönderdim.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Bolgi

Ahmet Bolgi

Forum Bağımlısı
Tepki
776
@mziyaeddin

biskletçiler adına teşekkür ederim.

ahmet centeli

Aktif Üye
Tepki
159
bu örnek nasıl sizce bence baya estetik bi park hem kaldırımıda işgal etmez fazla
http://www.bikexprt.com/bikepol/minneapolis/images/DSCF0162parking.jpg
http://www.mcclellanparktma.org/bike%20parking%20sign%20-%20green.jpg

Kamil Yıldız

Daimi Üye
Tepki
457
Merhabalar Ahmet bey. Öncelikle hepimiz için böylesine önem teşkil eden bir konuda gösterdiğiniz duyarlılık ve çabanızdan ötürü sizi yürekten kutluyorum. :in:

Ben de müşterisi olduğum; Yapı Kredi, Garanti, İş Bankası, Ziraat ve Vakıfbak' a birer mesaj gönderdim.

5 dakika vakti olan herkesten de bu konunun üzerinde durmalarını rica ediyorum. Teşekkür ederim..!

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Bolgi