Bisikletçiler B'twin markasını neden sevmiyor?

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
bir şey farkettim yol bisikleti satan veya tamir eden bisikletciler begenmıyor btwın markasını
-bu ne ya bu ne bıcım bisiklet markası ne
-buna bu kadar para mı verdın
-nerde satılıyo bunlar

en son fren pabucu almaya gıttıgımde adam
özelliği ne sora sistem mi kadroya carbon yazmıslar alamınyum bu ya baksana resmen :confused:
dedım abı ne yapam satıp salcano mu alam

sizde karsılastınız mı adamlar markayı resmen bılmemezlıkten gelıyorlar adamlar haklı mı

Scudo

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Fiyat performan ürünüdür birde decathlonun servisi ve iade koşulları süperdir
Espirisine salcano demişsin ya
Salcano alıp servise gidenler bilir salcanonun nasıl bir marka olduğunu.

Sadece btwin değil decatlanon bir çok ürünü iyidir
Takma kafaya kardeşim sen keyfine bak

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
@nuruasakir sizin bu bomba kaç dakikaya ayarlı :) espri bir yana onlardan almadığınız için kızıyorlar. Ne kadar rekabet olursa piyasa o kadar şenlenir. Çin'de 500 milyon adet aynı marka model renk bisiklet kullanılıyor. Hepsi birbirinin aynısı. Çizikleri çürükleri olmasa kimse ayıramaz herhalde birbirinden. Ne sıkıcı.

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Şahsrn brn triban 500aldın sırf decathlonu garantisinden solayı tasarımı ve prrformansı hoşuma gitti çoğu ürünü decathlondan almaya çalışıyorum kurumsal bir şirket sattıkları ürünün arkasında duruyorlar

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
yav malımı kötüleyip duruyorlar moralim bozulunca da ugramıyom o bisikletciye birde ürün kakalamaya calısıyorlar
paylaşmak ıstedım böylee seylerle karsılasan var mı

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@master06

turkıye alıcısı boyle eskı ucuz ıstıyorlar alt modellerını kısıp gonderıorlar

• Beğen
Tepkiler: Halilibrahim

serkanoz87

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
serkan özdemir
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
sen hiç takma onları dostum sen memnunsan gerisini boşver bizim millete dayıcan markayı kaliteli olmuş olmamış bakmıyorlar. adamlarda hizmet kalitesi, üründe sıkıntı olsa değişim iade vs her türlü imkan var. ve fiyat olarak yükseklere çıkıncada gayet kaliteli ürünleri var. bende şimdiye kadar 2bin tl civarında ürün aldım pişman olduğum bir ürün olmadı. bisiklet taytları vs olsun hep ordan alıyorum ve çok memnunum

serkanoz87

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
serkan özdemir
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ayrıca hollandaya arakadaşım sürekli gidiyor, o bölgelerde bir decathlonda ürün ucuzmudur diye sordurtayım dediğim burdaki aynı ürün euro fiyatıyla dedim kalsın sağol, türkiye fiyatları o bölgedeki decathlona göre çok iyi diyebilirim

• Beğen
Tepkiler: Tayfun Sezer

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.288
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
Bu arada ben marka ile ilgili bir şey demedim, yanlış anlaşılma olmasın :)@serkanoz87

serkanoz87

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
serkan özdemir
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@master06 yok ben size istinaden yazmadım o cevabı yanlış anlamayın kendim içinde geçerli marka olunca bitiyoruz resmen onu demek istedim :)

• Beğen
Tepkiler: Halilibrahim

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
yuksek modellerını getırseler işler bıraz daha farklı bı durum alırdı sanırım

• Beğen
Tepkiler: hogutmen

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
716
Bisiklet
Cube
Ben Fit5 kullandım iş yerinden bir arkadaşıma sattım, yerim olsa asla satmazdım, fiyatına göre çok güzel bir bisikletti. Az çeşit getirmeleri benim de hoşuma gitmiyor ama biraz da arz talep meselesi. Ben mağazada bakıyorum çoğu müşteri 1000 lira üzerindeki bisikletlere bile "ooouuvv fiyata bak motor alırım la ben bu paraya" modunda geziyor bisiklet reyonunda.

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
@nuruasakir onlara da guç yetmez hocam ya
alan alır da ben alamam. Baz donanım bisikleti 450 tl . Özellikle bu grupta f/p urun gelsin piyasa kızışsın. Yoksa alur 700 zaten benim konum değil.

• Beğen
Tepkiler: nuruasakir

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.769
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
Bisiklet kıyafetlerimin büyük bölümü B'Twin marka. Özellikle indirim dönemlerinde aldığım ürünler neredeyse Çin fiyatına geliyor. Kalitesinden çok memnun olduklarım da var, eh işte dediklerim de.

Ancak iş gezisi için gittiğim İtalya'da bir Decathlon mağazasında gördüğüm hemen hiçbir ürünü burada görememek ciddi sinir bozucu.

Bisikletler konusunda genel bir yargıya varacak değilim, lakin yol bisikletleri özelinde öyle çok iyi bir fiyat / performans dengesi bulunmadığını, vasat bisikletlere yüksek etiketler takıldığını rahatça söyleyebilirim.