Bisikletciden.com

Scudo
Tepki
1.680
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mehmetlevent

Evet ben de birçok ürünü google fa girip arıyorum.
Bisikletciden.com çıkmıyor.
Acaba siteyi google da tanıtmadılar mı?

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU

Fat1h

Forum Demirbaşı
Tepki
592
İsim
Fatih ÇAKMAKCI
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Single Speed
Neden bilmiyorum ama bu site hiç güven vermiyor bana :D

Tepki
1.680
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Şimdi baktım yedek parça satışı yok.
Dolayısı ile sadece bisiklet siparişi için.
O da doğru kadro?
Doğru marka?
Doğru model?

???

abseto

Üye
Tepki
13
İsim
Abdullah
Bisiklet
Diğer
siteniz hakkında araştırırken eğer ürün geldiğinde kargodan veya paketlemeden kaynaklı bir sorun çizik felan olursa sorumluluk almadığınızı söylediler :/ Yani hukukla aram çok iyi değildir de :D şimdi ürün geldi açtım içindeki bir parça kırılmış veya çizilmiş ise geri iade veya değişim ol(m)uyor mu ?
ve ürün var denilip çok geç teslim edildiğini söyleyenler var doğru mudur acaba

capdain

Üye
Tepki
0
Bahsedilen siteden 2 ay önce GG üzerinden indirim kuponuyla C.S 227 almıştım.Sıkıntı çıkmadı.Fiyat olarak çok uygundu ve hala da bu sitenin fiyatlarının altında bulmak zor.

yaasink

Üye
Tepki
4
İsim
Yasin
Bisiklet
Salcano
bende mağazada taksitli 1545 peşin 1400 dedikleri bisikleti, bu mağazadan gittigidiyor üzerinden %5 indirim kuponu, 100 lira chip para ve 6 taksitle 1054,25 liraya aldım. kesinlikle iletişimleri çok iyi, hızlı bir teslimat yaptılar

abseto

Üye
Tepki
13
İsim
Abdullah
Bisiklet
Diğer
Yani bende almayı düşünüyorum 1300 denilen bisiklet 1000 tl sitede :) Tabi işte ya sorun olursa diye korkuyorum. Hani her zaman olmazda bir kere olursa elimde patlamasın yani hukuken nasıl olur acaba ?

Tepki
29
İsim
Mustafa Yağız
Bisiklet
Salcano
Ucuz diye bisikletimi oradan aldım xrs050 lanet olsun böyle siteye 6 taksit diye aldım 3 taksit yaptılar müşteri hizmetleri aradım düzeltip dönücez dediler dönmediler geri ben aradım aa biz unutmuşmuyuz pardon demeyr başladılar, bisikletin vites aksamında sorun çıkınca iki üç parça söktük birde ne görelim silikonla yapıştırılmış bantlanmış verdiğim para haram olsun diyorum. Geri aradım binbir bahane bisikletle kazam da olunca geri gönderemedim gerçi parçaları gördüğümde 4 ay geçmişyi aldıktan sonra kısaca almayın bakmayın hatta

Hatta ben aldım son bisikletmiş direk kalktı siteden bisiklet bana kakaladılar tabiri caizse

Kazım kuru55

Aktif Üye
Tepki
55
İsim
Kazım
Bisiklet
Carraro
3 gün önce 1150 tl ye 3 adet carraro sportive 225 aldım.Aynı gün kargo ertesi gün elime ulaştı.Fiyat ve hızlı teslimattan memnunum.

abseto

Üye
Tepki
13
İsim
Abdullah
Bisiklet
Diğer
@turac000 @Kazım kuru55
Yorumlar hep böyle. Herkes uç yorumlar yapıyor. Biri çok iyi biri çok kötü diye...
Riske gerek yok dedim gittim kendim aldım mağazadan :D (salcano İstanbul hd 27 )

Son Selim

Daimi Üye
Tepki
482
İsim
Selim A.
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yorumlara bakacak olursak, memnun olan da var, memnun olmayan da.

Tepki
159
Bisiklet
Canyon
Geçen gün bu siteden şu ürünü aldım, model adı PU-S01 aluminyum ayaklı pompa;
(link)

açıklamada da gayet net yazdığına göre, alu ayaklı bir pompa beklerken, nispeten daha ucuz olan PU-S02 plastik ayaklı ürün geldi. Bu sitede bu arada bu ürün yok. Yani ürün karışmış diyeceğim ama maalesef öyle değil.
@bisikletciden kullanıcı adlı, bu sitenin yönetim kurulu başkanı olarak kendini tanıtan Bey'e de konuyu ilettim ama hiç bir dönüş olmadı.

Yani bu durumdan şahsen iki sonuç çıkartıyorum.
1 - Bilerek yanlış kodla daha ucuz bir ürün satıyorlar.
2 - Ne sattıklarından haberleri yok.

Hangisi daha kötü bilmiyorum. Karşı taraftan maddi olarak herhangi bir beklentim de yok. Sadece buradan ürün almak isteyen arkadaşlar var ise, bir fikir vermesi için yazıyorum.

Tepki
1
İsim
Burak Kayseri
Bisiklet
Salcano
Selam arkadaşlar,

Ben de tarafsız olarak deneyimimi paylaşmak isterim. Geçen hafta bisikletciden.com sitesinden Salcano City Fun 70V modelini satın aldım. Uzun araştırmalarım sonucu başka hiçbir yerde daha ucuzunu bulamadım. Pazartesi günü saat 15:30 gibi verdiğim sipariş ertesi gün kargoya verildi. Sitede aynı gün kargo diye yazdığından dolayı ertesi sabah online mesaj sisteminden ve cevap alamadığım için mail olarak o gün kargoya verilip verilmeyeceğini sordum ancak cevap gelmeden kargoya verilmiş oldu. Hepsiburada.com'dan sürekli alışveriş yapan birisi olarak sistemin kurumsal bir yapıda olmadığı düşüncesine kapılsam da fiyat ve ürün kalitesinde sorun yaşamamış olmam nedeniyle tekrar alışveriş yapabileceğim siteler içerisinde yerini aldığını belirtmek isterim.

Saygılar...

Tepki
199
İsim
Muhammet Ertop
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Sitedeki 0 850 840 0 383 nolu telefona cevap veren yok. Gündüz mesai saatlerinde de bir ses kaydı çıkıp mail ya da mesaj yoluyla ulaşmamız gerektiğini söylüyor. Müşteri hizmetleriyle telefon görüşmesi yaptığını söyleyen arkadaşlar acaba hangi telefondan ulaştılar?

abseto

Üye
Tepki
13
İsim
Abdullah
Bisiklet
Diğer
@Muhammet Ertop
Baya oldu numara aklımda değil de sitedeki bir numaradan aramıştım ve açmışlardı bekletmeden :) yarın bir daha deneyin acarlar umarım

Tepki
199
İsim
Muhammet Ertop
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@abseto
Çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: abseto

ctnky

Üye
Tepki
54
İsim
Cihan Çetinkaya
Bisiklet
Carraro
ben bu başlığı nasıl es geçtim bilmiyorum ama bu siteden temmuz 2016'da Carraro 224 aldım, ürün kargoya verilmeden de "BUFF-ANTIBAKTERIYEL-NARR-KARISIK-RENKLERDE" isimli üründen aldım, kendilerine ulaşıp beraber kargolamalarını rica ettim. kargo takip ekranına iki sipariş için de aynı kodu girmişlerdi fakat kargo geldi paketten ek siparişim çıkmadı. kendilerine defalarca bildirdim, canlı yardımdan yazdım, mail attım. ilk bir iki tanesinde kontrol edeceklerini söyleyip dönüş yapmadılar, sonraları zaten hiç dönmediler. sonuç olarak kullandığım hediye puan dahil toplam 18 liraya yakın bir tutar buhar oldu. kredi kartı şirketini arayıp karttan çekilen tutar için itiraz edebilirdim, üstüne düşmedim. ayrıca bisiklet paketini yetkili servise kurdurmak için götürdüğümde ise paketten fatura çıkmadığını belirttiler.

Tepki
82
İsim
Baran D.
Bisiklet
Kron
@(link) +1 Bu hafta içerisinde verdiğim mtb bisiklet siparişim bugün elime ulaştı ancak kargo ile birlikte fatura gönderilmemiş. Bir şekilde faturamı gönderici ödemeli yollayacaklar, o ayrı bir konu. Aksi halde tüketici hakem heyeti ile birlikte tüketici mahkemesine kadar uzayacak bu mesele.

Bununla birlikte eklemek istediğim diğer bir şey; satın aldığım bisikletin üzerinde, internet sitesindeki ürün görselinde bulunandan farklı marka/model stok lastikler vardı. En hafif tabir ile "yanıltıcı pazarlamaktır" bunun adı.

• Beğen
Tepkiler: ctnky