Bisikletciden.com ile ilgili

Konu, 'Teşekkürüm Var!' kısmında coffeeguy tarafından paylaşıldı.

1. coffeeguy

coffeeguy Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Geçmiş konulardan birisinde bisikletciden.com ile ilgili yanlış ithamlarda bulunup siz forum üyelerini de yanlış bilgilendirdiğim için başta bisikletciden.com sahibi Ersin Beyden ve tüm diğer forum üyelerinden özür dilerim.

hayatgezi, Berkay*, AliÇimen ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sarper Tuncer

Sarper Tuncer Forum Demirbaşı

Adı:
    Sarper
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Özür dileyebilmek büyük erdemdir ve hatayı kabullenmekte cesaret işidir. tebrik ediyorum.

Kamış Tornavida ve coffeeguy bunu beğendi.
  3. FatihKaanOz

FatihKaanOz Yeni Üye

Adı:
    Fatih Kaan Öz
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Diğer konu hakkında bilgim yok ancak bisikletciden.com'un müşteri hizmeti bakımından gayet ilgili olduklarına tanık oldum.

İlginizi Çekebilir

Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...
1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
upload_2017-7-17_11-23-49.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...