Bisikletçi Kime Denir???

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
kime bisikletçi deyip kime diyemeyeceğimiz benim için son derece önemli arkadaşlar,,Şahsen forumda birçok bisikletle ilgili konuda bisikletçiye gidilip bisikletin kontrol ettirilmesi tavsiye ediliyor,,

Fakat benim gördüğüm bisikletçilerin(?) çoğu göbekli, oldukça sağlıksız bir görünüşe sahip(gerçekte de muhtemelen öyle), ilk bakışta sporla hiçbir izlenimi olmadığı izlenimini veren insanlar, sanırım bu işi sadece para kazanmak için yapıyorlar,,,

Şahsen bu işle sahiden iliglenen, ilgili bisikletçiler var mıdır,, varsa nerelerdedir bunlar çok merak ediyorum...

Bisikletçilerinde memnun olan arkadaşlar bu konudaki bilgilerini benim ve benim gibilerle paylaşırlarsa çok iyi olur,,

saygılarla,,,

Scudo

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@mumutum

valla bisikletiçilerin çoğu bu işi çıraklıktan gelerek öğrendikleri için bisiklet onlar için sağdece bir iş bisikletçilerin çoğunun bisiklet kullanıcısı olduğunu düşünmüyorum sadece ticari açıdan bakıyorlar ve dediğin gibi göbek onlar için çok moda olan bi aksesuar ama hepsi diil kesinlikle örnek olarak eskişehir akın bisikletin sahibi murat abi kendisi eski racing cidir demir sporun demirspor zamanlarında koşmuştur dereceleri hakknda bişiler söylemiyor ama tamir işinde mükemmel bilmediği bişiye raslamadım bile bide biz gidip başının etini yemesek adamcağız rahat rahat işini yapıcak ..... (murat abiye saygılar)

• Beğen
Tepkiler: Ümit Bozyılan

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
@bozuk_para
Murat abi için dediklerinde haklısın:D

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
Atilla, Yeşil Bisiklet, Kaçkar, Velespit, Delta, Bike&Outdoor var... Bunların hepsine en az bir kez uğramışımdır. Hepsi işin spor ve teknik yönüyle ilgili dükkanlardır.

Zemin kattaki dairesinin tek odasını bisiklet dükkanına çeviren göbekli mahalle bisikletçimi de seviyorum. Ucuz bisikletler, ucuz çözümler sunuyor :) Bir de semt bisikletçim var. O da iyi işçilik çıkarır.

• Beğen
Tepkiler: Ümit Bozyılan