Bisikletci Dükkanları

Tepki
25
Bisikletimizi veya parçalarını alırken dükkan seçimininde önemli olduğunu düşünerek bu bölümde açıyorum konuyu.

Bisiklet seçtikten sonra;
hangi bisikletçi dükkanını seçmeliyiz,
hangi bisikletçideki görevliler daha çok ilgileniyor,
şikayetleriniz,
memnuniyetleriniz,
önerdiğiniz bisikletçi dükkanları,
hangisi ucuza satar,
hangisinde çeşit çoktur,
Türkiye'deki bisikletçi dükkanları,
kendi şehrinizdeki bisikletçiler
gibi sorulara cevaplarınızı bekliyorum. Birçok arkadaşın merak ettiği konular. Kendi tecrübelerinizi anlatmanızı istiyorum, yorumlarınızı istiyorum.

NOT: Kesinlikle reklam yapmayın veya yapmaya çalışmayın, sadece kendi görüşlerinizi ve tecrübelerinizi aktarın.

Benim görüşlerim: Aklıma ilk gelen Erdoğanlar bisiklet adını çok duydum çeşit fazla var Türkiyedeki en büyük bisikletçi dükkanı diyebiliriz iyi yönde yorum yapanlarda var kötü yöndede, sonra Bike And Outdoor, oldukça fazla çeşit, marka var oldukça büyük bir mağaza, bisiklet alınabilir ama parçaların biraz pahalı olduğunu söyleyebilirim.

Benden bu kadar arkadaşlar, sizin görüşleriniz neler ?

Scudo

Alperen ERTEN

Forum Bağımlısı
Tepki
255
Bisiklet
Geotech
fethiyede Outdoor Bike Shop Julien Romeo Arama ve Nurcihan Bicer Arama var. sadece kazanc icin acilmis bir yer değil. her 2 abimiz ablamizda kucuklukten beri bisikletle ilgileniyorlar. ayni zamanda Bisiklet ve Doğa Sporları kulübünün baskan ve antrenörleri. her konuda genis bilgileri var. iscilige zaten deginmiyorum, Julien abi 8-9 yaslarinda bu spora gonul vermis , Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Yarışlarinda ve yurt ici yurt disi bir cok yarista yarismis ve halen bize de destek olmak amacıyla yarisan biri. henuz aradigimiz bir parcayi bulamamis degiliz ne yapip ne edip buluyor. ayrica yurt disindan geldikleri icin is yapma mantıklari Türklerin mantigindan cok daha değişik ve disiplinli. Arkasında rahatlikla durabilecegi markalari mağazasına sokar, hizmet ve mallari hep kalitelidir.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zümrüt