bisiklet yolunda kedi ezdim!!!

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Dün Pendik'ten Bostancıya sürüş yaptım ve tam vbostancıda belturun önünde karı koca +köpekleri yürüyordu önümdeki bisikletli bu çifti uyardı ve bunlar daha bisiklet yolundan çıkmamışken köpekten korkan kedi bisiklet yoluna fırladı hemen fren yapsamda duramadım kızakladım hızım 16-17km arası idi kadın çığlık attı ben şoka girdim birşey diyemedim o an kediye birşey olmadı tam tekerin altına giricekken bisiklet durdu yani kediye zarar gelmedi.Özet bisiklet yolunda yürüyen 3 hayvan yüzünden zavallı kediciği eziyordum.1 köpeğim 2 kedim var bu arada.

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
ve ayrica allahin kulu olan iki kisiye siz hayvan diyorsunuz. Cok günah allah onlari insan olarak yaratmis, sizin ne hatdinize allahin kulunu hayvana benzetmek. Düsününki orada anneniz yada bananiz da olabilirdi. Onlara nasil bir benzetmede bulunacaktiniz cok merak ediyorum.

Evet sunu anladik bu forumda bisikletliye ne olursa olsun hep karsi taraf suclu hic bisikletlilerde suc yok. Bunun ispatini bir kac saat önce acila sahil videosunda gördük. Trafige kanunlarina cok saygili davarnislarda bulunmustu. Mesela yaya gecitine dikkat etmeden hizlanarak gecmesi falan. Orada bir yaya'ya carpmis olsaydi suclu yaya olurdu herhalde.

Murat Cömez

Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@ebubekir sözbir

Ebubekir, hele hele birde kurusiki ile tpouga delik acsaydi daha iyi olurdu. :D:D:D:D:D:D:D:D Aynen böyle gülmüstüm o yoruma.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar kediyi ezdim ama kediye çok zarar gelmedi herkes çığlık çığlığa kaldı.lastiğin altına almadım lastiğin önünde biraz sürüklendi.

Tepki
45
Bisiklet
Corratec
@Birtan Kolburan

Daha foruma yeni katılım göstermiştim aynı şeyleri düşünüyorum.

Murat Cömez

Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Murat Dostel
Yok ya ne bisiklet binmesi, ben bisikletin ne oldugunu bile bilmiyorum, burada iste bos bos yorumlar yapiyorum okadar. Insallah bana siz bisiklet binmesini ögretirsiniz, ne oldugumda bana kalsin. Ha saygisizlik yapmak istiyorsaniz yapin, o da size kalmis birsey. Aynen benim gibi mesela.

@Birtan Kolburan
Dogru konusani zaten 9 köyden kovavarlarmis, isinize gelmeyince ben sizi forumdan sogutmus oluyorum tabiki. Begenmiyorsaniz okumayin olsun bitsin.

@Murat Dostel
Foruma katilim tarihi 07 eylül 2009 nede yeniymis be. Ayrica sizin ne düsündügünüz beni ilgilendirmiyor. Foruma örnek olmak istiyorsaniz kanunlari uyguluyacaksiniz.

Saygi istiyorsaniz, saygi göstermeniz gerekiyor, aksi taktirde sizlerde o saygisizlardn birlei olursunuz bizlerde öyle olmanizi istemiyoruz. Hatalar neden kabul edilmiyor anlamiyorum.

Birtan Kolburan

Daimi Üye
Tepki
235
Bisiklet
Specialized
@Murat Cömez

yazdıklarınız yanlış diye birşey demiyorum.her mesajda birşey bulup saldırgan bir uslüp kullanıyorsunuz bundan rahatsız olan tek kişi değil birçok kişi varsa demekki bir terslik var demektir.Rahatsız oluyorsanız okumayın demişsiniz zaten özelliklle açıp sizin mesajlarınızı okumuyorum.İyi akşamlar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bisiklet yolunda bisiklet sürmekle ben hata etmişim,sağına soluna bakmayan nerde yürüdüğünü bilmeyen kazaya davetiye çıkaran kişi ve kişiler haklı peki o kedi değil bir çocukta olabilirdi,sizin çocugunuz ,yegeniniz vs. ayrıca benim anam babam avrupada yetişmiş halen yurt dışına giden insanlar nerde yürüdüğü nerde ne dediklerini çok iyi bilirler.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Murat Cömez

Bisiklet yolunda bisiklet sürmekle ben hata etmişim,sağına soluna bakmayan nerde yürüdüğünü bilmeyen kazaya davetiye çıkaran kişi ve kişiler haklı ve allah insanlara akıl vermiş düşünüp tutasınlar diye, peki o kedi değil bir çocukta olabilirdi,sizin çocugunuz ,yegeniniz vs. ayrıca benim anam babam avrupada yetişmiş halen yurt dışına giden insanlar nerde yürüdüğü nerde ne dediklerini çok iyi bilirler.ayrıca sizin ne izlediğiniz ne gördüğünüz beni ilgilendirmez,orda o bisikletli şuçlu diye tüm bisikletçileri suçlayamazsınız.Yazmak için yazmayın