Bisiklet Yollarını Belirleyen Dubalar Kaldırılıyor

Konu, 'Basında ve Medyada Bisiklet' kısmında Turan Babacan tarafından paylaşıldı.

 1. Turan Babacan

  Turan Babacan Onursal Üye

  Yaş:
  38
  Kayıt:
  18 Aralık 2013
  Mesajlar:
  1.546
  Beğeniler:
  1.754
  Şehir:
  İzmir
  Bisiklet:
  Bisan
  Seviye:
  [​IMG]

  Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, görevinin ilk günlerinden itibaren seçim öncesinde halka vermiş olduğu sözler doğrultusunda çalışmalarını başlattı.

  30 Mart yerel seçimleri öncesinde beyanlarında belirtiği gibi, bisiklet yollarında bulunan dubalar Yalova Belediyesi Trafik İşleri Müdürlüğü ekiplerince kaldırılıyor.

  Yalova’da bulunan bisiklet yollarını belirleyen dubaların, Yalova esnafının işlerini bozduğunu belirten Başkan Vefa Salman “Bu uygulamanın yanlış olduğunu sık sık dile getirmiştik. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde esnafımız da bizlere bu yöndeki şikayetlerini aktardılar. Biz bunu yüksek sesle dile getirmeye başladığımızda göstermelik olarak o an için adımlar atıldı. 30 Mart sonrasında halkımız bize bu görevi verince bizlerde onlara vermiş olduğumuz sözü yerine getirmek üzere ilk adımı Fatih Caddesi’nde attık. Belediyemiz Trafik İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce çizilen çizgilerin haricinde dubalarla da bölünen bisiklet yollarındaki dubaların sökümüne başlandı.

  Cumhuriyet Caddesi’nde sadece toplu taşıma araçlarınca kullanılan alanı da araç trafiğine açtık. Trafik konusunda önümüzdeki günlerde uzman ekip tarafından gerekli planlamalar yapılarak trafiğin daha rahat akışını sağlayacağız” dedi.

  Bir çok kişi mesajlarla uygulamanın durdurulması için mesaj atıyor. Yalovada oturmasam da ben Yalova milletvekili M.İnceye mesaj attım. Sizlerde elinizden gelen yardımı yapabilirseniz güzel olur.
   
 2. Hüseyin KESKİN

  Hüseyin KESKİN Üye

  Kayıt:
  15 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  71
  Beğeniler:
  30
  Şehir:
  Sivas/Gürün
  Bisiklet:
  Salcano
  Seviye:

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-5-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
IMG_20160426_171815.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...