Bİsİklet Ve Mutluluk Hormonu,İyİlİk Duygusu

galipulusoy

Aktif Üye
Tepki
133
arkadaşlar merhaba,

sizce de bisiklet (veya herhangi bir spor) ama özellikle bisiklet insana mutluluk mu veriyor. yani insan daha çok mutlu daha çok pozitif oluyor sanki(hemen hemen her sabah işe gitmeden önce bir 30-40 km yapıyorum da)

bugün bir kargo görevlisi geldi işyerine. yaşlı bir amcaydı. benden bir bardak su istedi. tutup verebilirdim. başladım hemen tanımadığım adama tavsiyeler de bulunmaya sadece su içmeyin maden suyu da için için de magnezyum kalsiyum var şu faydaları var falan diye adamla 10 dk muhabbet ettik.

sonra iş yerin de daha stressiz daha olumluyum.

bunlar da bisikletin etkisi vardır diye düşünüyorum?????

saygı ve sevgilerimle

Scudo

mertcan gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
513
aynen katılıyorum ama eğer bisikletiniz sorun çıkarmıyorsa ve düzgünse mutlu olabiliyorsunuz en azından kendi açımdan böyle çünkü bisikletim her zaman sorun çıkartıyor bi aksaklık bir eksiklik oluyor devamlı parçalarında kaliteli ve iyi olması ayrı bir konu kısacası bisikletiniz iyiyse sizde iyi olursunuz bana göre :D

mert yazgan

Daimi Üye
Tepki
103
bencede kesinlikle faydası vardır diye inanıyorum.sonuçta güne dinç başlamış oluyorsunuz....

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@galipulusoy

Galip Bey ,

Tespitinizde ve düşüncelerinize tamamen katılıyorum ..

Selamlar,
Tolga Gürgün

• Beğen
Tepkiler: galipulusoy

Hüseyin Demirel

Daimi Üye
Tepki
80
bisiklet insanı kendi çabasıyla biyere varabiliceğinin somut kanıtıdır :) ne kadar pedal çevirip gtceğiniz yere daha çabuk veya daha eğlenceli gdeibilirsiniz buda dolayısıyla insanı mutlu eder. Kask eldiven vs. kullandığınız zaman bu zevk 3 hatta 5 katlıcaktır ve artık bisiklet bir tutku haline gelicek ve ayrılmak istemiyeceksiniz.