Bisiklet taytınız askılı mı askısız mı?

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar bu aralar formalara bakıyorum taytlarda 2 çeşit var daha çok askılı var ama askılı olanlar çok itici geliyor bana siz ne kullanıyorsunuz birde askılı tayt kullanan bir abim askılılar terletiyor demişti

Scudo

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
Bu arada almak istediğim forma takımı bu askılı modelleride var Link:(link)

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
Zaten bisikleti eğilerek sürdüğümüz için ve çatal göstermek istemediğimden :) askılı istiyorum acaba siz formanızı nereden aldınız özellikle yurtdısından aldıysanız sizin ölçülerinizi ve formanızın bedeninizi + link alabilir miyim?

Tepki
62
Bisiklet
Merida
Ben gündelik kıyafetlerimde L giyiyorum, yurtdışından forma siparişi verirken XL sipariş ediyorum ama o bile tam oluyor XXL söylesem daha iyi olur aslında.

• Beğen
Tepkiler: Bahadır Ulusoy

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
Benim tayt askılı bencede rahat ve konforlu oluyor askısız tayta göre (en azından bisiklet şortuna göre diyeyim). Göbeği biraz daha derleyip toparlıyor kerata. :p

Ama "benim için" tek kötü yanı, uzun sürüşlerden sonra askıları çıkartacak dermanı bulamıyor oluşum. :D Kollarımı kaldırıp da o askıları aşağı çekmek zulüm gibi geliyor yorgunluktan. :p Ha bir de, henüz öyle bir durumla karşılaşmadım ama WC ihtiyacında kabusa dönüşebilir o askılar, öyle bir durumla karşılaşacak olursam nasıl bir çözüm üretirim bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Bahadır Ulusoy