Bisiklet Tavsiyesi

Tepki
2
Forumda yeniyim, elimden geldiği kadar yazılanları okumaya çalışıyorum, fakat kafam çok karışık. Yaş 36, şehir içerisinde kulllanabileceğim maksimum 300-400 TL aralığında alabileceğim bisiklet marka ve modeli konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Scudo
Tepki
81
ben tecrübe ile edindim o fiyatlara o bisikletle memnun kalmazsın,
bisiklete 1000 TL verilir mi diyenlerdenim ama az bile olduğunu söyleyebilirim 1000 TL ve yukarısı (artık bütcene göre) bir şeyler bak.
Çünkü ciddi olarak bu işe devam edeceksen 300-400 TL yi çöpe atmış olursun

• Beğen
Tepkiler: sadana

hüseyin özbay

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Marin
yakında ikinci eller çıkar.biraz daha bütçeyi zorlarsanız güzel bir bisiklet sahibi olursunuz.

SALİH TUNÇKIRAN

Daimi Üye
Tepki
138
@İbrahim Furbey

merhaba
öncelikle ne amaçla kullanacağın önemli. ulaşım ve yük taşımakmı, spor amaçlımı. kullanacağın yer yokuş ve inişi bol olan bir yermi. ona göre seçim yapmak lazım. ayrıca bartuğ arkadaş biraz çıtayı yükseltmiş. fakat spor amaçlı kullanmayacaksan ve elin birazda anahtar tutuyorsa ortahalli birşeyler de işini görür kanaatindeyim..

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
bencede ıkıncı ellerı bekle derım. bende bıanchı shape vardı cıty bıke dıye gecıyor guzel bısıklettı. ıkıncı elını denk getırıenız verıdgınız aralıkta bulursunuz.

Tepki
2
Bisikleti genelde ulaşım amaçlı kullanacağım, fırsat buldukça spor amaçlı da binmeyi düşünüyorum. Bulunduğum yer genelde asfalt ve düz bir alan.

by_schumi

Üye
Tepki
64
borla başlangıç için güzel bir bisiklet 600lira civarında
borla kullanıcsıyım 1senedir kullanıyorum nisan-mayıs gibi değiştirmeyi düşünüyorum

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Merhabalar. Size tavsiyem Sedona Borla'dır. Sizi uzun bir süre tatmın edicektir. em rahat hemde başlangıç seviyesi için gayet uygun bir bisiklettir. Sonradan kendınız gelıstırebılırsınız ozellıklerını. :) İyi Forumlar, Hayırlı Akşamlar...

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Furbey

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Biz teşekkür ederiz. Bir bisikletsever daha tanıdığımız için. İnşallh resimlerinide atarsın. Şimdiden hayırlı olsun, kazasız belasız bol pedallamalar. Hayırlı Akşamlar, İyi Forumlar...:)

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Furbey

bislet

Daimi Üye
Tepki
229
Düz asfaltta bisiklet bineceğim diyen birine nasıl olurda dağ bisikleti önerebilirsiniz,aklım almıyor.

Tepki
26
Tamamen şehir ağırlıklı ise linkle ürüne göz atın isterseniz dogabisiklet.com/MARATHON-28,PR-647.html

Tepki
2
Bugün itibariyle bütceme orantılı olarak Salcano NG650 modelini almış bulunuyorum. Kredi kartı tek çekim 320 TL'ye aldım. Ayrıca ön ve arkaya çamurluk takdırdım. Herkese çok teşekkür ederim.