Bisiklet Tavsiyesi

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar merhaba boyum 1.92 kilo 98 bana önerebileceğiniz 800 tl civarı bütçemle kadro boyu uyacak bir hybrid bisiklet var mı? Genelde şehirde süreceğim ancak arada köy yollarınada girmek istiyorum.

Scudo

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet
Cannondale
2. el meridalara bakmanızı önerebilirim. yerli markalar büyük kadro boyu üretmiyorlar. arama yaptığınızda benzer sorulara verilmiş cevaplara ulaşabileceğinize de eminim ayrıca :)

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Efe Yamac Yarbasi

Her markanın tüm boyları var. Yerli yabancı fark etmez. Mühim olan 98 kg olan sürücüyü rahat ve okonomik ömrü hemen bitmeyecek bisiklet bakılması lazım. 2. Ellerde kadro garantisi olmadığı için "yada sorun yaşandığında gerçek sahibini bulmak zorunda olunduğu için" arıza durumunda zor anlar yaşatıyor. Ben Merida XC TFS 800D kullanıcısıyım çok memnunum. Tavsiye ederim bende. Efe bey sanırım siz 800 TL ye ancak ikinci el İYİ bir bisiklet bulunabileceği için önerdiniz. Bu konuda size katılıyorum..

Eski model İphone' dan yazılmıştır..

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
2 haftadır sahibindeni takip ediyorumda adamlar sıfırdan fazla istiyorlar :) birde 80 100 tl kargo parası güven sorunu baya sıkıntı ama ince teker biraz ürkütüyor beni ama

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
Meridaya göz gezdirdimde başlangıç seviyesi için gereksiz pahalı diye düşündüm salcano city serisi kesermi acaba beni city sport 20 buldum 850 ye de kadrosu biraz ince geliyor bana.

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet
Cannondale
salcano'nun şehir bisikletlerinde en fazla 20" kadro boyu var. küçük gelecektir. benim boyum da 187, 20" salcano almıştım, sele borusunu falan bayaa çıkarmak zorunda kalmıştım. başta bilmiyordum tabii :)

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
@Efe Yamac Yarbasi

Bana 22 lazımda meridada var oda el yakıyor maşallah :mad: