Bisiklet tavsiyesi

Tepki
7
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım öncelikle hoşbulduk.
Bütçemin üst sınırı 1500 tl.
Benim aklımda 2 model var şuan
B'twin triban 5
Sedona 610
Gönlüm triban 5 den yana. Sizin bu ikisi arasından tercihiniz hangisi olurdu yada başka model tavsiye edebilirmisiniz ?

Scudo

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
1700'e kadar düştüğü söyleniyor salcano xsr 030 tiagra modelinin, karbon maşalı ve tiagra setli bir bisiklet için mükemmel bir fiyat.
(link)

ama bunu almasanız bile size önerim sora setli xrs040'a da bir göz atmanız.
(link)
10,25 kg olarak verilmiş ağırlık bilgisi.

Tepki
7
Btwin triban 5 de de karbon maşa ve karbon arka ayak var galiba maşadan eminim ama diğerinden emin değilim sora sistemli bir alet buda salcanou xrs040 ı o yüzden eledim 1700 zorlar beni şöyle daha kask felan alıcam teşekkürler bu arada.

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Öncelikle hoşgeldiniz. Triban 5 te maşa ve arka bacaklar karbon. sora vites sistemi var. Eğer 1700 tl ye kadar düştüğü doğruysa xrs 30 da alınabilir. Tiagra setli olduğu için. Ama triban 5 te kötü değil. Bildiğim kadarıyla kardo bileşenleri için ömür boyu garanti veriyor btwin. Eğer 2. el e yönelirseniz belki daha farklı seçeneklerde bulabilirsiniz. Bence sedona 610 ile triban 5 arasında tercih yapacaksanız triban 5 alın derim.

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
triban tabiki daha iyi ufak farklarla xrs040'a göre, ama (link) adresinde ürünü göremedim.
mağazada kalmadıysa bulamama ihtimaliniz olacağından bir göz atmanızı önerdim sadece :)

çünkü üst sınır 1500 demişsiniz ama şuan triban'ın satış fiyatını göremiyorum. bulsanız bile daha pahalı olabilir ki bu durumda bütçe yükselecekse xrs030 daha mantıklı bir seçim haline geliyor.