Bisiklet Tavsiyesi - İzmir

all_per

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba ;

Herkes gibi ben de küçüklüğümden beri bisiklet tutkusuna sahip biri olarak büyüdüm ama artık biraz daha uzun mesafelere yelken açmak istiyorum...İnternette arattırdığımda o kadar farklı ve değişik bilgiler ve öneriler çıkıyor ki kafam karıştı.

Ben yavaş yavaş yol yapma amaçlı tamamen asfalt beton yolda kullanabileceğim başlangıç-orta bisikletler arıyorum. Sizden isteğim konuyu hiç bilmeyen birine nasıl öneri yaparsanız bana da öyle yapınız.

Şu an için ayırabileceğim maksimum bütçe 600 tl civarı...

Bu konuyu birkaç gün içinde çözüme kavuşturup havaların güzelliğinden faydalanmak istiyorum...

Not : İzmirdeyim...

Şimdiden teşekkürler...

Scudo

gokberkoz

Üye
Tepki
10
benimde bisikletimi aldığım shimano yetkili servisi doruk bisiklette gidip yerinde görmelisin bence sitesi (link) dur şubeside sahil yolunda.

all_per

Üye
Tepki
0
Öncelikle gokberkoz teşekkür ederim tavsiyen için....

Arkadaşlar henüz dükkan gezmedim şöyle internet başında biraz zaman harcadım ve şu modelleri buldum(özellikle 28 '' arıyorum aslında)...benim için en önemlisi şöyle 80-100 km yol yapayım ve bisiklet de beni çok aşırı rahatsız etmesin...Aşağıda yazdığım modellerden sizce hangisi alınır bu bütçe ile :

- Sedona 321
- Salcona City Sport 21 VR
- Kron Tourer Sport
- Bianchi Time Out
- Carraro 704 Azimut...

Bir de Salcano'nun Salcano XRS 300 modeli var yarış bisikleti olarak ama bunda beni düşündüren 14 vites olması...ben bu bisikleti alırsam mesela seneye 21 vites yapabilir miyim dişli ve aktarım setini değiştirerek...

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum...