Bisiklet Tavsiyeleriniz ?

• Konuyu başlatan KoRaYGüL
  • Başlangıç Tarihi
K

KoRaYGüL

Misafir
Arkadaşlar Ben İlk Defa Bisiklet Alacagım Hobi Amaçlı Şehir İçinde Kullanacagım 1 Milyar Param Var Ne Önerirsiniz Bianchi'nin Güzel Modelleri Var Disk Frenli Falan Ama Bu İşin Mercedesi Hangisi İse Onu Tercih Etmek İsterim Hangisini Önerirsniz Teşekkürler !!

Scudo
Tepki
2
Malesef bisiklet dünyasının mercedesi 1 milyar kadar ucuz değil. Ancak paramın hakkını verecek bir şehir bisikleti hangisi dersen. Trek fx 7.3 ve Scott Sub 20 derim. Bende bu iki model arasında karar vericem açıkçası. Fiyatları 1 milyarın biraz üstünde ancak imkanın varsa bu ikisi arasında karar ver derim.

Trek fx 7.3 2010 model : 1220 TL
Scott Sub 20 2009 model : 1322 TL (%20 indirimli kısa süre için)

minolta35

Aktif Üye
Tepki
48
Öncelikle aramıza hoşgeldin.
Bu konu ile ilgili burada bir çok soru ve cevaplarını bulabilirsin.Açılmış olan başlıklara tıklayarak öncelikle bunları bir okumanı, sonra bulunduğun yerdeki bisiklet satıcılarını dolaşmanı, daha sonra aklında cevaplanmamış soruları tekrar buraya yazmanı öneririrm.
İlk defa ve hobi amaçlı kullanacaksan bu bütçeyle (biraz da beklersen) çok güzel 2010 model bir bisiklet ya da çok çok güzel 2009 model bir bisiklet alabilirsin.:)

MURAT PEMBEGÜL

Aktif Üye
Tepki
233
@KoRaYGüL

Hoş-Geldin Arkadaşım: :)

Öncelikle ilk defa alacağından bahsediyorsun; Bana kalırsa işin para konusu üçüncü planda gibi; çünkü öncelik olarak Boyunu ve Kilonu yazar isen Formda ki diğer arkadaşlar (ben de dahil) yardımcı olmaya çalışırız.

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
hobi amaçlı olacaksa 700 tlye Kron XC 1000 var.Bu bisikleti bir araştır derim.Pişman olmazsın...Paranın hakkını fazlasıyla verir...Artı paran cebinde kalır:)

yiğit_kara26

Forum Demirbaşı
Tepki
172
kron xc 1000 al paranın artanınada kask forma tayt gibi birşeyler al bu bisikleti hem antreman spor amaçlı kullanabilir hemde gezebilirsin :)

yiğit_kara26

Forum Demirbaşı
Tepki
172
sadece gezi derseniz sedonanın 28 jantlı şehirbisikletleri var :D

gatila

Forum Bağımlısı
Tepki
812
M boy olursa ikinci el temiz bir bisiklet satıyorum:
(link)
tura hazır