bisiklet tavsıye

Tepki
0
selam arkadaslar . Yakın zamanda bisiklet konusunda cok arastırma yaptım ve halen yapıyorum. 3 ay once bisiklet kullanmayı bır arkadasımın hedıye ettıgı bısıkletı kullanarak ogrendım ve tahmınım simdiye kadar 3 ayda 1000 km ye civarı yol yaptıgımı dusunuyorum. Simdi kendime profesyonene yakın bir dag bisikleti almayı dusunuyorum. Dag bisikletinı alıp lastıgını dişşiz lastıkle degiştirip sehir içinde kullanmayı dusunuyorum. İlerleyen donemde sadece lastiği degistirıp daga cıkmeyı planlıyorum.LIMİT OLARAK BELİRLEDIGIM BIR TUTAR YOK .Ayrıca kadroda arkada bagaj tasıma delıklerının olmasını ıstıyorum.

SAYGILARLA.

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Size kendi bisikleti tavsiye edebilirim. Profesiyonel bir dag bisikletdir. Fiyat ozamanin kurundan hesaplandigi icin gercek fiyatini yazabilirim 2500€. Fiyatda anlasa biliriz.
(link)

Yada buradaki Mavi cubemi satabilirim, Tam Profesiynel bir bisiklettir....
(link)
Buradada donanimi hakkinda bilgiler edine bilrisiniz...
(link)

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
Öncelikle bisiklet merakınızın baslamasına cok sevindim fiyat problemi olmamasıda cabasi size cannondale nin sizi uzun sure goturebilecek bir bisikletini onerecegim.

(link)

fiyat pazarlikla daha da dusurulebilir ozellikle nakit alimlar da arkadasimda vardi aynisi gercekten Dunyanin en iyisi diyebilirim
Tabii benim keseye uymuyor bir bisiklete 26.500 tl vermek umarim size nasip olur bol pedallar dilerim

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Deniz İLİKÇİ

Yurtdisindaki fiyatlara birde bakin. Tam cift kati nerdeyse.

Tepki
0
selam murat .. tesekkur ederim cevabın için.limitim o kadar yuksek tutamıyorum.maksimum belkı 2500--- 3000 tl dır.

Tepki
0
ktm ultra sport 29 modeline dun aksan baktım full deore donanımı vardı, fıyat olarak 1000 euro dedıler nakıtte 2600 e kadar düstüler ve uzerine sedona yazan kask da hediye edeceklerini soylediler. birde sedona 950 modeli var o da sram x5 donanımlı ikisi birbirinden guzeller.bagaj takma delikleri yok maalesef.

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
@Ibrahim sahin

Bagaj takma deligi mtb lerde olmaz maalesef ben hava masali x5 li sedonayi onerirdim

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Ibrahim sahin
Rica ederim ibrahim ABI, sen "LIMİT OLARAK BELİRLEDIGIM BIR TUTAR YOK" diyince ben de sana bunlari önerdim.

Faruk ONUK

Daimi Üye
Tepki
56
@Ibrahim sahin

Ben bir önceki modeli olan 759 u kullanıyorum.Benimki tahminen 13.5-14 civarı.Maşa ve jant farkından dolayı 500 gr oynasa sen hesap et oradan işte.Bisiklet olarak bende ktm ultra sport u öneririm bir sedona kullanıcısı olarak.

Fatih Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
69
Bisiklet
Scott
Bagaj takma deliği mtb de olmaz diyen arkadaşa bakmayın. Merida TFS 500 kullanıyorum benimkinde var. Sadece yarış için dizayn edilmiş üst düzey mtblerde bagaj deliği olmaz. Ayrıca olmadığından emin misiniz, resimlerde var gibi gözüküyor?

M.Nuri TEKE

Forum Demirbaşı
Tepki
695
Bisiklet
Specialized
Çoğunlukla bagaj deliği vardır arkadaşlar.. olmayan modellerde var. Bazı yenilerde ve carbon kadrolarda yok. Sorun yapmayın çünkü arka bacak kısmına lastikli kelepçe ile takılan bagaj versiyonları var. Carbon bisikleti olan arkadaşlarım onları kullanıyorlar. 2500-3000 bisiklete veriyorsanız kilo önemli 12.5 - 13"ü geçmemeli ve enaz deore setli olmalı. Carbon olmaz, belki ikinci el.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tepki
0
bisikletevim bostancı dakı marketınde adamlar sele borusuna takılan bagaj onerebiliriz deyınce bende yok sandım.

Tepki
0
yarın bi ihtimal sedona 950 alabilirim. arastıracam bısıkletcılere bakacam . kadıkoy bostancı guzergahındakılere

Tepki
0
yeni aldığım bisikletimin fotograflarını duvarımda paylastım.

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1609821_718641771519718_1675902152_n.jpg