bisiklet taşıma romörkü var mı?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Bahadır Gürel tarafından paylaşıldı.

1. Bahadır Gürel

Bahadır Gürel Onursal Üye

Adı:
    Bahadır Gürel
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    selam, evde üç bisiklet var, bunların hepsini araba arkasında bisiklet taşıyıcısına yüklemenin zorluklarını yaşıyorum. arabada sarsıntılardan kaynaklanan çiziklerin yanısıra ağırlıktan kaynaklanan hasar da oluşmaya başladı. en kötüsü de bisikletleri arabaya yükleme ve sonra indirme işinin zorluğu ve harcadığım zamana bakınca sanki kendimi ailemle birlikte uzun yola tatile çıkan biri gibi hissediyorum.

tesadüfen yolda rastladım bir arabanın arkasında motosiklet ve bisiklet bulunan bir romörk gördüm. bu romörkleri nereden bulabilirim bilen var mı? tşk.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...
upload_2017-1-31_11-39-59.png
Her bisikletçinin güçlü ve zayıf yanları var. Kesin olan şu ki, her yönden güçlü bir bisikletçi olamazsınız. Popüler bir örneği vereyim: Hem iyi bir sprinter hem de iyi bir TT yarışçısı...
Energy-Labs-affordable-carbon-clincher-aero-road-bike-wheels01.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....